6-) Ayet-El Kûrsi ve Özel Formülü

AYET-EL KÛRSİ ve ” ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ ”

( İmam-ı Caferi Sadık (r.a) “Yıldızname” adlı kitabından alıntıdır)

* ÖNEMLİDİR, LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN:
Bu özel formülle Ayet-el Kürsi sadece “ÇOK ÖNEMLİ” olan işlerle ilgili olarak, niyet edilerek, Allah’tan dilekte bulunmak ve istemek için uygulanır. Mecbur kalmadıkça uygulanmaması, kul hakkına uygun olmayan, etik ve hakkaniyetli olmayan işlerde kullanılmaması, aksinde manevi cezasının da şiddetli olduğu belirtilmiştir.
——————————————–
1.ci gün : 50 kere okunacak
2.ci gün : 170 kere okunacak
3.cü gün : 220 kere okunacak
4.cü gün : 313 kere okunacak
5.ci gün : 50 kere okunacak
6.cı gün : 170 kere okunacak
7 ci gün : 313 kere okunacak
——————————————–

– Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde,
tercihan yatsı namazının peşinden okunmalıdır.

– Mutlaka inanarak okunmalıdır. Çok ama çok tesirlidir ve çok defa denenmiştir.

*** OKUNMA SAYILARI: Ayet-el Kürsi her zaman bir sayı sınırlaması olmadan istenildiği kadar okunabilir.

Ancak alimler 7 günlük özel formülü uygulamak için belirtilen sırada ve belirtilen sayıda okunmasının şart olduğunu belirtmişlerdir.
7 Gün boyunca ara vermeden belirtilen sayılardan ne eksik ne fazla sadece belirtilen sayı kadar okunmalıdır.

Reklamlar

3 Comments

  1. Selam aleyküm kardesim sana nekadar tesekür etsem azdir ALLAH RAZI OLSUN SENDEN bana tavsiye etigini yaptim ve coook memnunum,tabiki devam edecem bu güzel dualara,ama benim bir sorum daha var ben bir kiralik ev tutmak istiyorum kaldigim kira cok pahali.benim sevdigim duada AYET-EL KURSI acaba bunu uygulasam 7 gun sakincali midir bir zarar olurmu,ve bide borcumu kolaylastirmak icin okuyabilirmiyim,oglum bir is kursun (tutsun)diye,benim sözümden cikmasin (yani baskalarin sözünden cok etkileniyo ve yanlisliklar yapiyo tabiki buda hayatini kotü anlamida etkiliyo,ALLAH biliyo ya cook zorluklar cekiyorum düzeltebilmek icin,derler ya insan yanlisliklardan ogrenir die bu bizim icin gecerli degil cünku ayni yanlisliklari tekrar edebiliyo,mesela bu arkadas cook iyi diyo bana yanlis yapmaz beni kardes gibi seviyo diyo ama farkinda degil ki onu kulaniyo)veya boluk icin rizik icin evde huzur icin mutluk icin,eminim ki cok insan bu cevaptan faydalanabilir (herkesin bir derdi var ya soyleyemedikleri) Canim kardesim tekrar ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ve ALLAHA EMANET

    Beğen

Yorumlar kapalı.