17-) Rızka Boğulmak İçin

Kimsenin haberinin olmaması şartıyla

7 adet buğdaya 997 kere YA FETTAH 997 kere YA REZZAK A.C. okuyup bu buğdayları evde bulundur.
ALLAH A.C. in izniyle göreceksin ki,rızka boğulacaksın. Bu sırrı kimseye söyleme. Gelen rızkı da kötüye kullanma. Yoksa helak olursun. Başta ve sonda en az 100  normalde 1000 selevat getirip tertibin bitiminde dua etmeyi unutma.

Reklamlar

9 Comments

 1. şu an kirada oturuyorum, 13 yaşındaki kızımın geleceğini düşünerek ilerde sıkıntı çekmemesi için bir ev almak istiyorum. Ama Almak istediğim ev benim şu anki kazancımla mümkün değil tatlı bir hayal gibi :)))) hayırlısı olması Allah’ın takdiri dileğime vesile olması için bu esma tertipini yapmak istiyorum. Bana tavsiye edeceğiniz uygun gün ve saat var mıdır? neler yapmak lazım gelir vaktiniz olur cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.

  Beğen

  • Efendim .. Dilerim Allahtan tez zamanda size hayalinizdeki evi nasip eder.. O isterse hayalinizden daha fazlası da olur.. Yeter ki siz gerektiği gibi yürekten inanın o evi size nasip edeceğine.. Siz inanmayı ve vereceğine güvenmeyi hakkıyla yaparsanız.. onun için vermek iş bile değil 🙂

   Size şu duayıda öneririm..

   Bu zikrin ismi de Karunun Zenginlik Zikri diye geçiyor. Toplu para gibi sizin bu tür dualarınız için idealdir. Bu dua için denir ki bu duayı terk etmeyen kişi zengin olmadan ölmez… Mutlaka bu dünyanın zenginliğini yaşar.. Tek şartı var oda hiç bırakmayacaksınız. Alışkanlık haline getireceksiniz.. Aşağıdaki esmaları yemekten önce 21 kere kere okuyup, yemeğe üfleyin. Günde kaç öğün yiyorsanız hepsinde yapacaksınız..

   Yâ Latîfu Yâ Hafîzu Yâ Hakîmu Yâ Vekîlu Yâ Allâh La ilâhe illallâh Muhammedur Rasûlallâh

   ————————

   Sizin sordğunuz buğdaylar ile yapılan tertip için saat zaman yok.. ama bu tür uygulamaları hayırlı saatler çizelgesinden bakın.. hayırlı bir günde ve hayırlı bir jüpiter veya güneş saatinde yapabilirsiniz.. İllede saat ve gün ver dersen.. Perşembe günü jüpiter saatleri iyidir..

   —————-

   Beğen

Yorumlar kapalı.