ÇÖREK OTU İLE YAPILAN RIZK , BOLLUK BEREKET UYGULAMALARI

Çörek otunun tıbbi bir mucize olduğunu heralde heryerde yayınlanan reklamlardan dolayı duymayanımız kalmamıştır 🙂 Çörek otunun tıbbi ilaç olmasının yanı sıra dualar ve surelerin okunması ile de yapılan genelde nazar, sıkıntı, bolluk ve bereket gibi bir çok uygulaması vardır..

Bunlardan bir kaçını aşağıda paylaşıyorum Rabbim ziyadesi ile faydalanmayı nasip etsin..

1- 41 adet çörek otuna 1 yasin okuyorsunuz ve evin en yüksek yerine küçük bir keseye veya herhangi birşeyin içine koyarak süs gibi asıyorsunuz.. Bu özellikle bolluk bereket ve rızk konusunda yapılır..

2- Önce niyet ediyorsunuz.. Rızk konusundamı, Nazar konusundamı, Bahtınız içinmi şansınız içinmi neyse artık.. 41 çörek otuna tek tek cuma günü cuma ezanı vaktinde ( güneş saatine denk getirirseniz daha iyi olur yada cuma vaktinden sonraki venüs saatine ) Ayetel Kürsü okuyorsunuz.. Uygulama esnasında mümkün olduğunca konuşmamaya dikkat edin.. Bölünmesin..  Okuduğunuz çörek otlarını bir keseye veya bir naylona sarıp sarmalayıp yanınızdada taşıyabilirsiniz.. yastığınızın altında veya evinizin bir köşesine asabilirsiniz.. Bu uygulama çok yaygındır aslında ve deneyen hemen hemen herkes faydasını farketmiştir..

Reklamlar

2 Comments

    • Tuncay kardeşim.. Merhaba.. Hocam demene gerek yok.. yerine Abi yada kardeşim dersen daha mutlu olurum.. 🙂

      Orada iki ayrı uygulama var.. hangisini yaptın bilmiyorum .. 1. uygulamada 41 Çörek otuna 1 yasin okunacak zaten.. 2. uygulamada ise 41 adet çörek otuna birer defa yani toplamda 41 adet ayetel kürsü okuman gerekiyordu.. Dilersen zor birşey değil.. baştan başla.. kafanda şüphe olmasın.

      Beğen

Yorumlar kapalı.