İştahı kesmek ve Zayıflamak İçin.. Bizzat kendim ve çok kişi tarafından denenmiştir.

ZAYIFLAMAK VE İŞHATINIZI AZALTMAK İÇİN : 

Bu uygulamayı bizzat yapmış ve 1 ay gibi bir sürede ( 1 ay bile sürmedi aslında ) 10 kilo vermiş biriyim 🙂

Öncelikle şunu belirteyim aşağıda detaylarını vereceğim ve okumanızı tavsiye edeceğim esma olan Ya Samed c.c. esması  dervişler ve Allah dostlarının riyazata girdikleri zaman yani hayvansal gıdalardan uzak durup  ve diğer yiyeceklerden çok az yiyerek perhize girecekleri zaman okurlarmış. Önce Allahın sonra bu esmanın sayesinde açlık susuzluk vs. hissetmezlermiş.

YA SAMED C.C. Bu esma Jüpiter saatinde 520 ad. Okunur. Her gün herhangi bir jüpiter saatinde en az bu uygulamayı günde 1 defa yapın..Yapabiliyorsanız her jüpiter saatine denk geldiğinizde alışkanlık haline getirin ve başlayın 520 ad. Ya Samed c.c. okumaya.  Göreceksiniz ki iştahınızda azalma ve isteksizlik olacak.. Yani açlığın verdiği his ve sıkıntı önemli ölçüde azalacak.. Sadece ihtiyacınız kadar yemeye başlayacaksınız.. İştahınızın azaldığını farkettiğinizde sizde iradenizi kullanarak daha fazla yememeye çalışın lütfen.. 🙂 Örnek Annem 🙂 Kadın aa evet işhatım gitmiş diyip hala yemeye çalışıyor.. Bu duruma yapılabilecek bir şey yok 🙂

Reklamlar

22 Comments

  • Jüpiter veya güneş saati demek gün içerisinde belirli saatlerin adlarıdır. Kolay ve anlaşılması kolay bir konudur ancak blogu biraz daha inceleyin derim. Blogun bir çok yerinde bu konu izah edilmiştir. Telefonunuza indireceğiniz yıldız saatleri uygulaması da size yol gösterecektir.

   Beğen

   • bu kadar kısa zamanda yanıt verdiğinize inanamıyorum. robot mesaj olması da imkansız. gerçekten bakıyor musunuz tüm yorumlara? ben çaresizlikten borç ödeme zayıflama duaları ararken birden bu hızlı cvp ile verdiğiniz tepkime ışık oldu bana. teşekkür ederim. allah da sizi hiç ummadığınız anda mutlu etsin inşallah

    Beğen

      • ESTAĞFURULLAH efendim lütfen öyle günahkarım diye hüküm vermeyiniz.. Evet hepimizin günahları var hatalarımız kusurlarımız vs. Biz insanlar bu hatalar ile var ve bu hatalar ile renkleniyoruz. Kendini çok iyide görmek kadar kötüde görmekte kişinin kendi iradesine verilmiş şeyler değildir. Bu durumda korku ile ümit arasında ince bir çizgide kalmak gerekiyor. Ki doğrusunu yapıyorsunuz Rabbimin rahmeti okadar büyükki bizim işleyebileceğimiz en büyük günahın üzerine 1 damlası düşse yok olur gider bunu hiç unutmayalım.. Ve ümidimizi kesmeyelim. 🙂 Bir hadisi şerifte özetle biz insanlar günah işlemeyen hatasız bir güruh olsaydık Allah yok edip günah işleyen ve arkasından düşünüp korkup pişman olup Rabbinin affına sığınan bir topluluk yaratırdım diyor. 🙂 Sorun günah işlemekte değil .. Sorun inatla günahından gurur duymakta, günahını methetmekte, günahında ısrar edip rabbinden af dilememekte.. Ayrıcada yine dualarınız için çok teşekkür ederim..

       Beğen

  • İnanın başkası için hiç denemedim veya deneyip sonucun ne olduğu hakkında bir tecrübem yok. İlk tecrübe eden kişi olabilirsiniz ..:) Bir hafta kadar deneyin derim zor bir esma değil zaten.. Ki isterseniz çocuğun başında durun niyetini ettirip sevgiyle yaklaşarak izah edip ikna ederek çekmesinide sağlayabilirsiniz.

   Beğen

  • Tabi genel olarak esma okumaları veya bu tür icabetlerde davet ettiğimiz veya yardımını istediğimiz esmaların görevlilerine bir ikram niyeti ile doğru tütsüyü bilip ona göre yakmak gerekir.. Tütsü başlı başına ayrı bir konudur.. Hangi esmanın veya hangi günün, veya hangi saatin tütsüsü olması gerektiğini de iyi bilmek gerekir. Anlayacağınız uzun bir konu.. Birde bu uygulama için olmazsa olmaz bir konu değil tütsü.. Ama kişinin kendini daha iyi şartlaması, konstantre olması ve bir nevi ikram niyeti ile yakılan tütsü etkisini güçlendirilebilir. Lakin bu okuma gün içerisinde zaman zaman bir kaç defa yapıldığı ve genelde de iki arada bir derede okunan bir esma olduğu için.. her defasında tütsü yakmak gerekli seremoniyi oluşturmak işinizi zorlaştıracaktır..

   Beğen

  • Gülfem hanım selamlar.. Farklı şeyler efendim.. Yıldız saatleri dediğimiz şey günün saatlerine verilen isimler gezegen isimleri ile adlandırılır. Yani jüpiter saati güneş saati vs. gibi bu yüzden yıldız saati ismi almıştır.. Açık günler ise daha farklı bir konu .. Blogta açık günler ile ilgili ve yıldız gezegen saatleri ile ilgili yazıları okursanız daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz..

   Beğen

 1. iştah açıcı duayı bulabildiniz mi acaba ? 6 yaşındaki oglum için soruyorum..(eczacıyım.. hertürlü vitamin vs nevarsa denedim) boyu ve kilosu alt sınırda bikaç yıldır..çok üzülüyorum…herhangı bı sağlık sorunumuz yok çok şükür. ama arkadaslarının arasında ufak kaldı kuzucum..belki bi umut şifa Allahtan..

  Beğen

  • Aşağıdaki tertip uygulanmadan önce 100 defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlas suresi okunur ve Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)’in ve Seyyid Abdülkadir Geylani Hazretleri’nin ruhuna bağışlanır.

   Her gün 1.000’er defa يَاقَوِيُّ , يَامَتِينُ “Yâ Gaviyyü, Yâ Metînü” esmalarını çekmeye devam eden kişi çok rahat bir şekilde kilo alır. Yedikleri ve içtikleri yarar. Direnci artar. İstenilen kiloya gelindiğinde tesbihat bırakılır.

   Ben bizzat denemedim.. Ama bu esma ve tertip doğrudur.. Rahatlıkla uygulayabilirsiniz.. Ancak inanın bana detayını bilmiyorum.. Siz çocuğunuza diye niyetlenin mutlaka yaparken.. Baktınız siz kilo almaya başladınız.. Bırakırsınız.. O zaman anlarızki başkası için okunamıyor..

   Beğen

  • Birde şöyle bir tertip var.. dilerseniz bunuda bir deneyin..
   Aşağıdaki tertip uygulanmadan önce 100 defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlâs suresi okunur ve Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)’in ve Seyyid Abdülkadir Geylani Hazretleri’nin ruhuna bağışlanır.

   Enbiya suresinin 8. ayeti 121 defa bir suya okunur. Bu sudan 21 gün boyunca bir çay bardağı çocuğun yiyecek ve içeceklerine katılır. Yemeği yedirmeden önce “Ya Guddus” ismi şerifi 3 defa söylenir ve ardından yemeği yedirilir.

   ———————————————————-

   iştahsız çocuklar için

   “Vemâ ceálnâhüm cesedel lâ ye’külûnettaám. “

   Beğen

Yorumlar kapalı.