Mevcut işinde daha yükselmek veya İş Bulmak İçin Çok Tesirlidir.

Mevcut işinde daha yükselmek veya İş Bulmak İçin Çok Tesirlidir. 

Ya Letiful Lutefai Ya Rahimur Ruhamâu Ezhib Anni… ( Çalışmak istediğiniz işyerini veya gelmek istediğiniz konumu söylüyorsunuz. Uzatmadan ve karmaşık olmadan tek cümle ile.  ) İnneke el tuful lutefai ve erhamür ruhamâu.

Bu dua 129 defa okunur.. Minimum 7 gün devam edilmelidir. Bu duayı okuma zamanlarını hayırlı vakitlere getirmekte fayda vardır. Örnegin gece yarısı, perşembe yi cuma gününe bağlayan gece , özel gün ve geceler vs.

Reklamlar

10 Comments

  • Kardeşim Allah zihin açıklığı versin inşallah. Aşağıdaki dualar ve tesbihatlar işini görecektir inşallah.

   Bu duaların hepsinide okuyabilirsin dilersen içlerinden birtanesini alışkanlık haline getirip sürekli okuyabilirsin.
   Ders çalışmaya başlamadan önce ve sonra , okula giderken, ders başlamadan önce ve ders sonlarında da okuyabilirsin..

   7 defa “Rabbi yessir, ve lâ tüassir, Rabbi temmim bil-hayr” Bu kısa duayı mutlaka ezberle. Çok kolay ezberlersin zaten. Bunu dilinden düşürme. Hem derslerinde hemde hayatındaki tüm sıkıştığın anda yardımına koşacak işini kolaylaştıracaktır.

   ——————————
   Ders çalışmaya başlamadan evvel “Allahümme Yâ men teleccemel mütekebbiriyne bi licamı azametike sellim sellim Yâ Hâfız” duasını 11 defa okursan ezberlemek istediğini kolay ezberler ve zor unutursun.
   ————————-

   rabbi-şrahli sadriy ve yessirlî emrî, vahlul ukdeten min lisanî yefkahü kavlî” ayeti kerimesini 11 defa okuyup sözlü imtihana kalkan kimse sorulara çok kolay cevap verir
   —————————–

   Derslerden önce ve sonra bu duayı okuyanların Allahü Teala zihinlerini açar,gördükleri her dersi anlarlar ve unutmazlar.

   “Bismillahirrrahmanirrahıym.Ve sübhânellâhi velhamdü lillâhi ve lâ ilâhe illallahü vallâhü ekber.Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhl aliyyil azıym.Adede külli harfin kütibe ve yüktebü ebedel âbidine ve dehrad dâhirin”

   ———————-
   YA Habir C.C. Günde Zikir Sayısı : 812 Hafıza ve idrakin genişlemesi için
   —————————-

   YA MUHSÎ : Günde Zikir Sayısı : 148 – Zekanın kuvvetli olması için okunur.

   Beğen

   • Amin inşallah istediğiniz bir iş kapısı açılır kısa sürede girersiniz .Dilerim dua kapıları herkesin hepimizin yüzüne açılır …
    Benimde çok soracaklarım ve ricalarım var ama nerden başlasam bilmiyorum .Ama önce saçım için bir dua istiyorum troitten saçım dökülüyor ve strese giriyorum bu tabii daha kötü oluyor cevabınız için şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun

    Beğen

    • Asuman hanım sizden de Allah razı olsun.. Öncelikle geçmiş olsun.. Allah şifa versin inşallah.. Bu konuda rahatsızlığınız için direk şunu okuyun diyemiyorum.. Ancak esmaların şifa için olanlarını inceleyin lütfen.. Her esmanın vücudumuzun belirli yerlerindeki rahatsızlık için şifa olan yönleride var… Siz bir araştırın bunları.. Bulamazsanız şayet bende elimdeki kaynakları vs. bir kurcalayıp birşeyler bulmaya çalışırım..

     Beğen

 1. Size çok teşekkür ediyorum.yazdıgınız esma ları okudum.ezberlemek zorunda olduğum dersi çok kolay ezberledim ayrıca eşimi iş yerinde haksız yere başka bir birime göndermişlerdi. tekrar eski yerine geri aldılar verdiğiniz bilgiler için sizden ALLAH razı olsun.iyi ki varsınız.

  Beğen

  • Evet sevilay hanım.. O kısa duanın ortasındaki parantez açılan yerde.. Her defasında örneğin falanca firmada çalışmak istiyorum… veya iş bulmak istiyorum veyada mevcut işimde terfi etmek istiyorum .. gibi tek kısa cümle bulun.. her okunuşta onuda tekrarlayın ve duanıza devam edin..

   Beğen

Yorumlar kapalı.