Yıldızınız düşükse – Yıldızımızı Yükseltmek İçin

YILDIZINIZ DÜŞÜKSE ( YILDIZ YÜKSELTME ) 

Yıldızınız düşükse eğer yani çabuk göz nazara geliyorsanız, yapacağınız işinize çabuk nazar değiyor ve olmuyorsa, sıkıntı ve zorluklar yaşıyorsanız günlük hayatınızda veya yıldız düşüklüğünün getirdiği diğer zorluklarla karşılaşıyorsanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz..

 1. Yöntem – Gece yatağınıza girdiğinizde 21 defa Kevser suresini okuyup sağ tarafınıza üfleyin.. Bunu her gece yapmaya gayret edin..
 2. Yöntem ise gezegen saati Güneş olan ve Zikir adeti 351 olan YA RAFİ C.C. Esmasını belirtilen güneş saatinde çokca zikredin.. Gün içerisinde zorluklarla karşılaştığınız zamanlarda da bu Esmayı zikrederek yardım isteyebilirsiniz..
Reklamlar

2 Comments

 1. Merhaba,
  Kevser suresini yatağa girdiğinizde okuyun demişsiniz yatakta tesettüre riayet ederek okunması gerekiyor heralde,birde yatakta oturarakmı okunacak biraz açarmısınız.teşekkürler

  Beğen

  • Uykudan hemen önce yatağa girildiğinde ayet okuyacağınız için geçicide olsa başınızı örtseniz iyi olur. Yatarakta okunabilir oturarakta.. Yatar konumda okuyacaksanız sünnet üzere tavsiye edilen yatma şeklindeyken okuyunuz.. yani ayaklar biraz yukarı doğru çekilmiş vaziyette.. Edepten dolayı.. yoksa başka bir amacı yok..

   Beğen

Yorumlar kapalı.