Sabah uykunuzdan dinç kalkmak için..

Sabahları uyandığınızda yorgun, uykusunu alamamış olarak kalkıyorsanız.. Dinç uyanmak için.. Uyumadan önce  156 defa “Ya Gayyum” esmasını çekerlerse.. Sabaha çok daha dinç ve zinde uyanacaklardır Allah ın izniyle 🙂

Reklamlar

21 Comments

  1. Selamlar.Ben gün içerisinde o günün güzel esmalarınıa bakıp saatinde okuyorum aynı zamanda ya vedüd ve ya camii esmalarını okuyorum fakat bir huzursuzluk ve iç sıkıntısı oluyor. Acaba belli esmaları belirleyip hergün onları mı çekmek doğru yoksa gününe göre esma belirleyip farklı esmalar çekmek mi doğru olur? Çok fazla esma birden okumanın bi zararı olur mu?cevap verirseniz çok teşekkür ederim.

    Beğen

    • Leyla hanım sorduğunuz sorunun cevabı kişiye göre değişir.. Ve bu zamanla gelişen bir yetenek gibi.. İlk başlarda çok fazla okumalar yapmayın dilerseniz.. belirlediğiniz birkaç duanız için bir kaç esma seçin.. dualarınız kabul olana kadar takip edin ve bu esmalara devam edin sadece.. Birde sırf esma çekmeyin gün içinde istiğfar ve salavatlar ile dengeleyin.. Okuduğumuz esmaların enerjileri yüksektir.. ve kendimize yükleriz bir nevi bu enerjileri.. Tek taraflı beslenme gibi düşünün.. Misal yumurta faydalı diye sırf yumurta yiyen kişide dengesiz beslenme sonucu sorunlar çıkar.. O yüzden az ama temiz okumalar yapın.. sonuç alın sonra başka esmalara geçin.. biranda hepsini üzerinize yüklemeyin..

      Beğen

Yorumlar kapalı.