BİR KİŞİNİN GÖNLÜNÜ SANA KARŞI YUMUŞATMAK İSTERSEN

Kendisinden yüz çevrilip ortada bırakılan kimsenin çevresinin tekrar ilgi duyması, fenalıktan korunmak ve bir kişinin sana karşı gönlünü yumuşatmak ve sana karşı merhamet ve şefkat ile yaklaşmasını ister isen aşağıdaki duayı Cuma gecesi 12 den sonra 300 defa okursun.

“Bismillâhirrahmânirrahîmi fegul hasbiyallâhü lâ ilâhe illâ hüve áleyhi tevekkeltü vehüve rabbül árşil ázîmi ente yâ rabbi hasbiye álâ”

Reklamlar

13 Comments

 1. Kim için okuyacaksanız tabiki ismini niyetinizde zikredin.. Başka günlerde değil hangi gün deniyorsa o vakitte okumanız gerekiyor… Cuma gecesi dendiğinde aklınızda olsun Perşembe günü akşam ezanından sonra cumaya girilir..

  Liked by 2 people

 2. Öncelikle paylaşımınız için çok teşekkürler bu duanın Türkçe anlamını rica edebilir miyim? Ve duayı helalim olsun evlenip güzel bir yhva kurayım diye dua ettim insan içinde okuyabilir miyim? Şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.

  Beğen

  • Bu dua tertibi daha çok eşler arasında veya evlilik planı yapıp ortada kalmış kişiler için uygun diyebiliriz.. Yani okuyacağınız amaç ve hedef belli olması gerekiyor.. Genel olarak evlilik için vs. okunabilir ama bunun için zaten farklı tertip ve dualar mevcut bence onları okumanız daha makul olur.

   Beğen

 3. Merhaba, isimimize göre esma çalışması nasıl yapabiliriz, daha önce burada vardı, bulamıyorum, ama anne ismiyle bulunan var birde, onu da anlatırsanız sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

  Beğen

 4. Teşekkür ederim. Dilek ismi için değişik bir esma söylemiştiniz başka bir arkadaşa, not almıştım ama kaybettim. Neyse, bazı şeyler nasip işi demekki..

  Beğen

Yorumlar kapalı.