İKSİR-İ Azam – Güçlü Bir Tertiptir.

 

11 gün sabah kalktığınızda 111 defa “Euzu billahi mineşşeydanirracim. ”  sonunda yani 111.yi okuduktan sonra Bismillahirrahmanirrahim.. denilirse olmayacak işler açılır ve düğümler çözülür Allahın izniyle..

Reklamlar

20 Comments

 1. Öyle bir musgulu varki eşimin abisinin benden yardım istedi ben de rabbbimden beni vesile kilsin diye dua edeceğim kısa bir süremiz var. Acaba daha etkili olmasi için Gözetmem gereken bir başlama günü saati yıldız saati var mı

  Beğen

  • Ne için dua edecekseniz bilmiyorum ama.. Cuma günü öğlen venüs saati yeni bir duaya başlamak için çok idealdir.. Allahın izni ile yapılan çalışma ve dualar kabul olur.. Çok hayırlı bir saattir..

   Duaya veya esma okumalarınıza artık ne yapacaksanız bilmiyorum.. başlamadan önce defalarca istiğfar edip salavat okuyun… okumalarınız sonunda blogta bahsettiğim Hz. Ali efendimizin tavsiyesi olan dua var onu bulun ve onu mutlaka yapın dualardan sonra .. sonunda kısa bir dua var bittikten sonra duanızı o şekilde edin.. Kısa sürede sonuç alırsınız inşallah.. En önemliside ettiğiniz duayı kabul olduğunundan emin davranın ve buna inanın.. Zerre şüphe etmeyin.. nekadar şüphe okadar zayıf dua demek..

   Beğen

 2. Hayirli cumalar hayirli sabahlar cok guzel paylasimlariniz var.Hz.Ali ile ilgili dua paylasiminizi gecen hafta yaptim ve gercekten fayda gordum.Allah razi olsun.bu paylasimi bugun venus saatinde baslayip her sabah kalkinca mi yoksa sabah nmazinin ardindan mi saat acisindan ogrenmek istiyorum..abdestli kibleye donuk olarak oturarak 111defa soyleyip 11.gunun sonunda besmeleyi tamamlayip dilegimizi soyluyoruz degil mi? Ya da basta mi istegimiz soyleyelim? Sevdigimiz kisi icin okumamiz uygun mudur? Cok sordum kusuruma bakmayin hakkiniz helal edin..

  Beğen

  • Öznur hanım selamlar.. Sizede hayırlı cumalar olsun efendim..
   Bu tertibin saati zamanı yok.. sabah kaçta kalkıyor güne başlıyorsanız okuyabilirsiniz.. Tabiki sabah namazını kılıyorsanız sabah namazından sonra yapmak daha etkilidir.. Ama ayrıca gezegen saatlerine bakmanıza gerek yok bu tertip için.. Kıbleye dönmek vs. de size kalmış.. Bu tür detaylar tabiki etkisini artırır..

   11 gün boyunca her gün yani 111 defa euzu billahi… okuyorsunuz… 111 incide yani sonuncuda besmeleyi ekliyorsunuz.. birlikte okuyorsunuz yani sonuncusunu ok.. 11 gün boyunca hergün bu şekilde okuyorsunuz…

   İlk okumaya başladığınız gün niyetinizi mutlaka edin… Daha sonra her okuyacağınız zamanda niyetinizi edin.. kaç saniyenizi alırki niyetinizi tekrar etmek… En son 11. gün son okumanızı yaptığınızda da duanızı edersininz..

   Sevdiğiniz insan hakkınızdan hayırlı olduğuna eminseniz.. ve salih bir niyetle evlenip yuva kurma niyeti ile okuyacaksanız okunabilir tabi..

   Beğen

 3. Merhaba😊uzun sureli okumalar sali gunune denk gelince tedirgin oluyorum,sali gunu mars saatine de denk gelse okuyabilir miyiz?Bu duayi yapmak istitorum insallah.Sagolun yardimlariniz icin

  Beğen

 4. Rabbim her iki cihanda razı olduğu kularının arasına katsın inşaallah. Benim derdim çok büyüktü. sizin yazılarınızı telkinlerinizi açıklamalarınız okuyunca tamam derdim var ama derdimden büyük hemde çok büyük Allahım var. Sizden ricam olacak ama yük olmakta istemiyorum size.Daha önce yazınızı okudum öyle tekrardan girdim sayfanıza .ordaki bilgiler lazımdı. tekrardan nasıl ulaşırım . Ayrıldığım adam anası kendisi bacısı cinci şer büyücüler çıktılar. ben ayrıldıktan sonra yaşadığım olaylardan sonra anladım. ben zorla paralarla çözdürüyorum onlar hemen tekrarlıyorlar. bende Allahın isimlerini zikrederek korunmak ve bu saatleri bulmak için girdim bloğunuza. anası şeytanın oğlu iblisle evli kendi o alemden evli ve çocukları var karısı var. ben bu şer kulardan ve yaptığı büyülerden nasıl kurtulurum. yaptığı büyüler papaz büyüsü.Allahım rüyamda gösteriyor. hiç duymadığım bir dille birşeyler yapıyorlar sizden ricam sağlam bir koruma ve büyü tekrarladıklarında hemen anlıyorum o anda hangi dua okurum onu bana açıklayabilirseniz çok sevinir ve duacınız olurum

  Beğen

  • Bismillahh 🙂 O nasıl bir aileye denk gelmişsin mübarek kardeşim… Allah şerlerinden seni ve sevdiklerini korusun inşallah…

   Bak hani rüyamda gösteriliyor diyorsunya.. burdan yola çık.. Rabbim onların yaptığından razı değil.. ve senin tarafında.. inan bana para ile falan gitme biryere.. otur kendin oku.. Rabbim hiç ayetleri sana kafi gelmese rüyanda tedbirini al dermi.. Öyle olsa idi aynı rüyada sana gidip parayla falanca hocaya git bozdur da gösterebilirdi..

   Bak günahını almak istemem… on parmağın onu bir değil.. genelleme olarak konuşacağım.. para ile bu işi yapanların büyü bozuyorum vs. diyenlerin % 90 nı yoksada büyü var der.. hatta yoksa tertemizsen bile sırf ona muhtaç ol diye kendileri bile büyü yaparlar… Lütfen itibar etme… Yemin ederim sana.. hiç bir iblis ve askeri Rabbimin ayetleri ve resurullahın tavsiye ettiği dualardan daha güçlü değil.. Ve hep söylerim bu atasözünü ” EL ELİN ÖLÜSÜNE GÜLEREK AĞLARMIŞ ” Hiç bir para ile işlem yapan hoca veya neyse ne .. sizin okuduğunuzdan daha tesirli olmaz sizin için.. Onun 100 okuması sizin imanla inançla Rabbime tam itikat ile sığınarak okuduğunuz 1 tanesinden daha güçlü değildir… Bol bol istiğfar edin.. tövbenin olduğu yerde huzur bulamaz iblis ve askerleri… yanaşamaz.. Bol bol evinizde açın bilgisayardan telefondan ezan okunsun.. Bakara suresinden nefret ederler.. duymaya tahammül edemezler.. Açın evde telefondan falan okunsun.. Sizde okuyabildiğiniz kadar okuyun… Her gün bismillah diyip gözünüzü açtınız.. Elhamdülillah bu günümüze diyip.. başlayın 7 şer defa ayetel kürsüyü felak nas surelerini okumaya.. aklınıza her geldikçe sulara okuyun için, yüzünüzü yıkayın banyo yapın hiç bir zararı yok aksine çok faydası var.. kendi tertiplerinizi oluşturun.. kendi savunma silahlarınızı kendiniz hazırlayın.. içinizden ne geliyorsa.. cephane hazırlar gibi okunmuş sular hazırlayın.. sureleri duaları esmaları okuyun .. sonra bu sularla evinizi temizleyin duvarlara spreyle sıkın, yıkanın için yemeklerinize kullanın.. yani hayatınızın her yerinde okunmuş olursanız.. her hücrenize kadar işler o dualar.. ve inanın ne üzerinizde ne evinizde ne çevrenizde bu şerli varlıklar yaklaşamaz.. ve yaptıklarıda tutmaz Rabbimin izni ile.. Sihir büyü vs. bozulması konusunda ki yazıları zaten okudun.. Ruhi sıkıntılar diyede bir yazı var onuda oku.. Ve enerjini yüksek tut.. onlar enerjiyi algılarlar.. okuduklarımız bizim enerjimizi yükseltir .. onların enerjisinden daha yüksek olduğunda korkarlar cesaret edemezler olayın özeti bu.. nekadar enerjinizi yükseltir cesur olur.. Allaha sığınır ve onların karşısında aciz olmadığınızı düşünüp kabul ederseniz.. okadar karşınızda aciz kalır zarar veremez bir süre sonrada zaten defolup giderler..

   Beğen

Yorumlar kapalı.