Sevgi – Muhabbet Duaları..

Artık buradan maalesef yeni konuları, açık günlerin tarihlerini, yorumlara ve sorulara cevapları buradan yazmayacağım.  yeni paylaşımları www.duakitabim.com adresinden ulaşabilirsiniz..

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK YENİ SİTEYE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

TIKLAYIP YENİ SİTEYE GİRİŞ YAPINIZ.. WWW.DUAKİTABİM.COM

 

Kısmet Açmak İçin Okunur. 

Aşağıda verilen bu duayı 1 hafta boyunca gece yatmadan önce 1 defa okursanız kısmetiniz 1 hafta içinde Allahın izni ile açılır..

Allahümme inni es elüke tevfika ehli l huda ve a male ehli l yakini ve münasahate ehlil t tevbeti ve azme ehli s sabri ve cidde ehlil haşyeti ve talebe ehlir rağbeti ve teabbude ehlil vera i ve irfane ehlil ilmi hatta ahafek. Allahümme inni es elüke mehafeten tahcuzüni an ma sıyatike hatta a mele bitaatıke amelen estehikku bihi rıdake ve hatta unasıhake bit tevbeti havfen minke ve hatta uhlisa leken nasihate hubben leke ve hatta etevekkele aleyke fil umuri ve hüsni zannin bike. Subhane halikin nur.


Forma Girmek ve Güzelleşmek İçin : 

Kamer yani Ay saatinde 336 Adet Ya Musavvir c.c. Esması okunur.. Bu esmanın meleklerinin görevi Örnekte hata olmasın Rabbimin izni ile tabiattaki her canlının şeklini bir sanatcı edası ile oluşturmak bir nevi tasarlamaktır. Çiçeklerin şekillerinin, renklerinin nasıl olacağı, insanların yüz ve beden şekillerinin suretlerinin nasıl olacağı gibi.. Bu esmayı  çeken arkadaşlar deforme olmuş vücutlarını( kilo almış, kırışmış veya diğer izler)  daha güzel bir şekle ve forma girmesini sağlayabilirler..

Bu esmanın diğer bir faydası ve hikmeti ise .. Hamile hanımlar Kamer saatinde okumaya devam ederler ise doğacak olan çocukları çok güzel olur 🙂 Gerçi her çocuk güzeldir ama işte biz insanlar biraz şekilciyiz..


ZAYIFLAMAK VE İŞHATINIZI AZALTMAK İÇİN : 

Bu uygulamayı bizzat yapmış ve 1 ay gibi bir sürede ( 1 ay bile sürmedi aslında ) 10 kilo vermiş biriyim 🙂

Öncelikle şunu belirteyim aşağıda detaylarını vereceğim ve okumanızı tavsiye edeceğim esma olan Ya Samed c.c. esması  dervişler ve Allah dostlarının riyazata girdikleri zaman yani hayvansal gıdalardan uzak durup  ve diğer yiyeceklerden çok az yiyerek perhize girecekleri zaman okurlarmış..

YA SAMED C.C. Bu esma Jüpiter saatinde 520 ad. Okunur. Her gün herhangi bir jüpiter saatinde en az bu uygulamayı 1 defa yapın.. Göreceksiniz ki iştahınızda azalma ve isteksizlik olacak.. Yani açlığın verdiği his ve sıkıntı önemli ölçüde azalacak.. Sadece ihtiyacınız kadar yemeye başlayacaksınız.. İştahınızın azaldığını farkettiğinizde sizde iradenizi kullanarak daha fazla yememeye çalışın lütfen.. 🙂 Örnek Annem 🙂 Kadın aa evet işhatım gitmiş diyip hala yemeye çalışıyor.. Bu duruma yapılabilecek bir şey yok 🙂


Karşıdaki Kişinin Sevgisini Çekmek İçin : 

Öncelikle şunu belirteyim bunu her fırsatta her bu konu önüme geldiğinde ısrarla hatırlatıyorum.

Arkadaşlar hepimiz insanız ve aşk güzel şey evet.. Ancak siz birisini seversiniz hoşlanırsınız hatta elinizde olmadan aşık olursunuz.. Bu durumunuz karşıdaki kişininde sizi seveceği veya size aşık olacağı anlamına gelmiyor.. Böyle durumlarda bu tür uygulamalara başlamadan önce LÜTFEN Peygamber efendimizin tavsiyesi olan İSTİHARE yapın veya yapabilen birine yaptırın… Sizin için hayırlımı şerlimi, kaderinizde varmı yokmu diye anlayın sonra bu tür uygulamalara başlayın.. Çünkü bizim için hayırlı görünen şer, şer görünen hayırlı olabilir…

Çok sevdiğiniz veya evlenmek niyeti ile birleşmek istediğiniz kişiye ; Niyetinizi ederek  günde 100 adet. 5 gün.. Sabahları..

Ya Kadim ,Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar , Ya Ehad, Ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.   

diye okuyorsunuz.. En kısa zamanda olumlu gelişmeler olacaktır Allahın izni ile.. Ama yukarıda belirttiğim hususları mutlaka düşünün ve yapın rica ediyorum..


Güzel Görünmek ve Kısmetinizin Açılması İçin Başka Bir Uygulama :

Gece yarısından sonra KAMER Yani AY Saatine denk getirirseniz daha iyi olur..  Bir kabın içerisine koyduğunuz gül suyuna 2000 adet YA VEDUD esmasının okuyorsunuz. Her sabah niyetinizi ederek bu gül suyunu yüzünüze sürüyorsunuz ve küçük bir yudumda içiyorsunuz..


HAYIRLI BİR EVLİLİK İÇİN : 

Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 adet okunması gerekiyor. Aşağıda verilen bu duayı okuduktan sonra 3500 ad. Ya SEMİU  Esmasını okuyacaksınız.

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB.


Reklamlar

20 Comments

 1. merhaba size yeniden bir sorum olacak. cok güzel bilgilendiriyorsunuz Allah razı olsun.

  şimdi esma çekmek için normalde 1000 adet yerine,
  kendi ismimin ebced tutarıyla istediğim kişinin ebced tutarının toplam adedi kadar ya vedud okusam daha iyi sonuc almaz mıyım?

  bu konuda bilgi verirseniz cok memnun olurum.

  tesekkur ederim

  Beğen

  • evet buda bir yöntemdir.. Bir niyetimiz için düzenli esma okumaya başlıyorsak. Gerekli özeni ve kurallara uyuyorsak genelde kısa sürede bir gelişme olur. okumalarımızda ilk 21 gün önemlidir. 21 gün içerisinde Allahtan bir mani keder yoksa genelde küçükte olsa işaretler alırsınız.
   Baktınız bir sonuç alamadınız.. Çektiğiniz esmayı farklı adetler ile ve başka yöntemler ile frekansını enerjisini değiştirmeniz yada güçlendirmeniz gerekir. Örneğin Ya Vedud c.c. esması 20 adettir … Bazı durumlarda 20 adet Ya Vedud c.c. esması yeterli olurken bazen Esmanın yanına güçlendirici yükseltici başka bir esma eklenir önreğin Ya Cami Ya Vedud c.c. diye okuma yapılır.. Bazende bu esmaları birleştirme işleminden sonra adetlerini belli sistemler ve yöntemler ile artırılarak güçlendirilir veya enerjisi değiştirilir. Örneğin Ya Vedud esması 20 adet demiştik. Bu esmayı kendisi ile çarparak yani 20×20 :400 adet olarak çekeriz. Bu her esma için geçerlidir.
   Bu yöntemler haricinde çektiğiniz esmnın adetini yükseltme artırma yöntemlerinden biride eğer sevgi muhabbet için çekiyorsanız örneğin Ya Vedud esması gibi esmanın adeti , kendi adınızın ebced değeri adeti ile okuma yaptığınız kişinin adının ebced değerini toplar öyle okursunuz. Ve bu bazen Sizin ve karşıdaki kişinin anne isimlerinizinde ebced adetlerinide toplam okuma adetine ekleyerek adetler artırılır ve güçlendirilebilir.

   Yukarıdaki yöntemler adetler sayılar tabiki önemlidir .. Ama şunu unutmayın en önemli şey okuma esnasında gerekli saygı ve ciddiyeti göstermenizdir. Özellikle sevgi muhabbet amaçlı okumalarda okuma yaptığınız esnada bulunduğunuz ortamı hoş kokular ile tütsüleyin temizleyin sizi rahatsız eden negatif enerji yayacağınız bir etken bulundurmayın. Okuma yaptığınız kişiye yoğunlaşın. Ve okuduğunuz esmaya % 100 güvenin.. Kısaca konsantre olun ve okuduğunuz esmanın gücünden şüphe etmeyin. İçinizdeki şüphe okuduğunuz esmanın veya duanın etkisini çok zayıflatır. % 100 İnaçla okunan 20 adet esma. şüpheyle çekilen acaba lar ile çekilen 1000 esmanın gücünden daha etkilidir..

   Yani işin sırrı inanç ve konsantre.. Sonra adetler ve saatler..

   Bu arada dualarınız ve güzel görüşleriniz için teşekkür ederim.. Sizdende Allah razı olsun .. 🙂

   Beğen

 2. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.
  Hayırlı günler..
  yukarıda ki duayı yazmıssınız. Allah razı olsun. “Kul huvallahü ehad,” dan sonra “Allahu samed” olmalı mı..bilerek mi yazılmadı acaba..
  saygılar

  Beğen

 3. merhaba, ben sevgi çekme duasını 3 kez gece yarısından sonra 2 kez de öğleden sonra okuyabildim sabahları okuyamadığım için, sabahları okumayınca hiç bir anlamı olmaz mı acaba? cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

  Beğen

 4. Merhabalar
  Ya Vedud Esma’sının günlendirilmesi için ya cami Esma’sını tavsiye etmişsiniz yani yanlış anlamadıysam esmanın değeri 114 olduğu için ya cami 114+20 Ya Vedud ve isimlerin Ebced değerleri şeklinde eklenerek mi çekilicek yoksa sadece ya cami ismini zikretmek sayı arttırmaksızın yeterli olucakmı ?

  Beğen

  • Muhtemelen sevgi ve muhabbet için okuduğunuz ya cami ya vedud esmalarını böyle durumlarda ki durum kritik ve aciliyeti varsa mümkün olduğu kadar fazla okumakta fayda vardır… Bu tür klasik esma ebced değerlerini gözetmeksizin .. 1000 adet. okumanız en sağlamı olacaktır.. bunların haricinde… size bağlı.. 20 adette okuyabilirsiniz, 114 de, ikisinin toplamı olarakta.. hatta kendi adınızın ebced değeri ile kim için çekiyorsanız onun isim ebced değerlerini toplayıp ta okuyabilirsiniz… veya bu toplama her ikinizinde annelerinizin isim ebced değerlerinide ekleyerek okuma sayısını artırabilirsiniz.. Bu durumda hangisi içinize siniyorsa onu tercih edin… Hepsi bir yöntemdir.. Tüm bunların haricinde yani adetlerden çok bu esmayı okumayı tercih ettiyseniz… mümkün olduğu kadar huzurlu ve sevgi ile çekmeniz gerekiyor.. okurken okuduğunuz kişinin yüzüne yada resmine bakın..ve esmaları okumadan önce yapmanız gereken duaları yapın.. etkili olacaktır.. https://duakitabi.wordpress.com/2015/11/17/hz-ali-nin-tavsiyesi-olan-dua/

   Beğen

 5. Allahümme inni es elüke tevfika ehli l huda ve a male ehli l yakini ve münasahate ehlil t tevbeti ve azme ehli s sabri ve cidde ehlil haşyeti ve talebe ehlir rağbeti ve teabbude ehlil vera i ve irfane ehlil ilmi hatta ahafek. Allahümme inni es elüke mehafeten tahcuzüni an ma sıyatike hatta a mele bitaatıke amelen estehikku bihi rıdake ve hatta unasıhake bit tevbeti havfen minke ve hatta uhlisa leken nasihate hubben leke ve hatta etevekkele aleyke fil umuri ve hüsni zannin bike. Subhane halikin nur.
  paylasmis oldugunuz bu dua cok guzel mucizevi bir duadur
  ALLAHA BIN SUKUR

  Beğen

 6. merhaba erkek arkadaşımla evlilik olsun istiyorum ancak ondan yana bir istek yok gibi şuan için dile getirmiyor,düşünmüyor şuan evliliği hangi duayı ne şekilde okursam onun artık evlilik istemesini sağlaya bilirim… şimdiden teşekkürler

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s