SORULARINIZI BURADAN SORABİLİRSİNİZ..

Artık buradan maalesef yeni konuları, açık günlerin tarihlerini, yorumlara ve sorulara cevapları buradan yazmayacağım.  yeni paylaşımları www.duakitabim.com adresinden ulaşabilirsiniz..

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK YENİ SİTEYE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

TIKLAYIP YENİ SİTEYE GİRİŞ YAPINIZ.. WWW.DUAKİTABİM.COM

 

Selamlar.

Arkadaşlar paylaşılan dualar ve uygulanış şekilleri ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz..

Reklamlar

203 Comments

  • Selamlar hatice hanım.. Büyü yapıldığından eminseniz eğer.. Büyünün etkisini azaltmanın ve zayıflatmanın en etkili yöntemi ve en başta yapmanız gereken şey.. Zerre itibar etmeyin.. Sürekli aklınızda büyü yapıldı, üzerimde büyü var vs. diyerek evham , vesvese veya korku duyarsanız en basit büyü dahi güçlenip size zarar verebilir.. Gerekli okumalara ve bozma işlemine başlamadan önce psikolojik olarak kendinizi ve ailenizi bu konuda hazırlayın.. Zırhınızı giyin.. Örneğin grip olduğunuzda nasıl panik olmuyor olağan bir hastalık olarak görüp hemen ilaçlarını ve tedavi şeklini uyguluyorsanız aynı bu serin kanlılık ve rahatlıkla karşılayın bu durumu..

   Üzerinizdeki büyüyü çözmek için lütfen bu işi parayla yapan üfürükçü ve cinci hocalara gitmeyin.. Onlara gittiğiniz an yaptıkları işi abartmak için size abartarak bu durumu anlatacaklar ve daha fazla para almak için evham yapmanızı vesveseye düşmenizi korkuya kapılmanızı sağlayacaklardır.. Bu durumda inanın üzerinizdeki büyünün etkisi olmasa dahi etkili hale getirerek canlandıracak bir canavara dönüştürecektir.. Kaldıki bu tür insanlar üzerinizde cinler yardımı ile yapılan bu büyüleri başka bir cin taifesinin yardımı ile çözerler veya çözdüklerini söylerler.. Kiri kirle sökemezsiniz.. şer şerdir.. Bu tür sıkıntıları tamamen Allaha güvenip dayanıp onun ayetleri ve yöntemleri ile çözmeniz en sağlıklı ve önerilen yöntemdir..

   Yapıldığını düşündüğünüz büyüyü vereceğim linkteki basit ve kolaylıkla yapılabilen yöntemler ile bozun.. ve tekrarlıyorum duaların ayetlerin gücüne tam bir itikat ile güvenerek okumalarınızı yapın.. Okumalarınız bittikten sonrada acaba bozulmuşmudur, kurtuldummu etkisi hala varmı gibi evham yapmayın % 100 büyüyü bozduğunuzu ve iyileşme sürecinde olduğunuzu bununda bir kaç gün sürebileceğini düşüneceksiniz..

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/05/29/ibtal-i-sihir-icin-sihir-iptali-icin-kenzu-l-havass-kitabindan/ tıklayın..

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/08/26/ruhi-sikintilar-ve-careleri/ tıklayın…

   ————————

   bu mübarek duayı günde 7 kez okuyacaksınız faydasından emin olana kadar okuyun..

   Bismillahirrahmanirrahim

   Allahümme inni es elüke bismike Ya Vahid, Ya Ahad, Ya Şahid, Ya Macid, Ya Hamid, ya Raşid, Ya Bais, Ya Varis, ya Darr, Ya Nafi. Subhaneke ya ilahe illa ente el gavsa el gavsa hallisna minen nar.

   Bunu sizinle paylaşıyorum ancak… uygulamanızı tavsiye etmem… Bu duayı okurken okuyana iade ediyorum niyeti ile değil yapılan büyünün etkileri ve kalıntıları varsa hayatınızdan bedeninizden ve evinizden tamamen temizlenmesi için okuyun… Yapanı Allaha havale etmek o kişiye verebileceğiniz en büyük savaştır zaten.. Okuyabileceğiniz veya iade edebileceğiniz en güçlü beddua Allahın büyü yapana ve yaptırana gazabından daha büyük değildir..

   —————–

   Büyünün tutmaması büyünün tesir etmemesi ve büyüden korunmak için okunacak faydalı dua ;

   Bismillahirrahmanirrahim

   velemen binyaniha biyedihi lema seevuna vela rizen feramesinehe fenem ala mahidun.

   bu duayı devamlı suretle okuyana büyü tesir etmez..

   ——————

   Beğen

  • (Kalem Sûresinin 51-52. ayetleri olan) şu âyetleri okuyunuz..

   “Ve in yekadullezîne keferû leyuzlikûneke biebsarihim lemmâ semiu’z-zikre ve yekulûne innehu le mecnûnun ve ma huve illâ zikrun lil âlemîn.”

   ————-
   Bunuda okuyabilirsiniz..

   “Euzu bi kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh.”

   ————

   Çok şiddetli nazara uğrama durumunuz var ise..

   Yukarıdaki duaları ve ayetleri bol bol okuyun..

   Niyetinizi ederek kendinize şifalı okunmuş bir su hazırlayın.. Bu suyun bir kısmını içme suyunuza karıştırın sizde için ev halkıda içsin, bir kısmına sirke koyun bu sirkeli okunmuş su ile hem banyo yapın gusledin ( guslederken niyetinizi belirtin.. üzerinizde nekadar nazar ve kötü göz var ise hepsinin temizlenmesi için dua edin ) bu sirkeli suyun bir kısmınıda bir sprey kutusuna koyun evin heryerine duvarlarına bol bol sıkın.. ( Suya okuyacağınız ayetler şunlar olsun.. 7 Şer defa en az .. İhlas, fatiha, ayetel kürsü, NAS VE FELAK sureleri.. )

   Bulabilirseniz evinizde üzerlik tohumu yakın ve evin her yerinde dolaştırın dumanını.. Evi silerken sirkeli temizlik suyuna sirke karıştırın ve öyle temizliğinizi yapın..

   Bu yöntemler üzerinizdeki ve evinizdeki nazar gibi kötü enerjileri yok edecektir..

   Beğen

 1. iyi akşamlar, ben sevgi duasını okudum tabiki Allah’tan hayırlısı ise istedim üzerinden yaklaşık 1 ay geçti herhangi gelişme olmadı ama belirttiğiniz zamanda okuyamadım. Günün farklı saatlerinde okudum, Bu duayı sabah okumayınca etkisi olmuyor mu acaba? Tekrar sabah saatlerinde okumam gerekir mi? Benim için çok önemli, cevabınızı bekliyorum.

  Beğen

    • Tolga kardeşim.. O yazıda belirttiğim önemli bir husus vardı.. İstihare konusu.. istihare yaparak bu gönül işinin senin hakkında hayırlı veya hayırsız olduğunu tecrübe edebildinmi..

     Birde tertiplerde eğer vakit veriliyor ise buna riayet edilmesi gerekir.. sabah diyorsa sabah yapılması lazım.. Bu vakitler genelde tesadüfi yazılmıyor.. Mutlaka bir hikmeti ve sırrı vardır sabah okunmasının..

     Tüm bunların haricinde.. Etkilerini artırmak için küçük bir kaç tavsiye.. Bu okumayı yaparken karşıdaki kişiyi gözünün önüne getirip düşüneceksin.. bir nevi telepati kuruyor gibi.. Okumaya başlamadan ve niyetini etmeden önce en az 7 estağfurullah de.. 3 ihlas 1 fatiha oku Peygamber efendimize ve ali ashabına tüm peygamberler ve velilerin ruhlarına hediye et… Sonra 3 defa ya erhamerrahimin de Niyetini karmaşık cümleler ile değil kısa ve net bir şekilde yap… Allahım Falanca kişiyi ( söyleye biliyorsan falanca kızı filanca yı ) Evlenmek niyeti ile seviyorum ve onunda beni sevmesini istiyorum. Bu niyetle senin esmaların ile sana yalvarıyorum.. En sevdiğin Resurullahın hürmetine duamı kabul et.. Salavat getir.. ve okumalarına sabah erken saatlerde başla.. 5 gün ara verme.. Okumalarının sonunda yine salavat getir 3 ihlas 1 fatiha oku hediye et ve bitir..

     Bunların haricinde okuya biliyorsan günde 20 veya 400 veya 1000 adet O kişinin seni sevdiğini düşünerek Ya Cami Ya Vedud esmalarını oku… Nasibinde varsa ve senin için hayırlı ise Allahın izni ile reddolunmaz.. Kısa zamanda iyi yada kötü bir cevap alırsın..

     Beğen

 2. Öncelikle paylaştığınız tüm bilgiler için Allah sizden razı olsun, Açık günler ile ilgili olarak mesela 18 kasım kapalı 19 kasım açık gün, akşam ezanından sonra bir sonraki güne geçiliyor ise ben 18 kasım akşam ezanından sonra okuduğumda olur mu yoksa gece 12 den sonra 19 kasıma geçince mi okuma yapmam lazım. Biraz cahilce bir soruysa affola çünkü bilmiyorum ve emin olmak istiyorum. Birde eğer zahmet olmazsa perşembe günü işlerin açılması, satışın bol olması için hangi esmayı kaç adet okumamı önerirsiniz ve eşimin gözünün benden başkasını görmemesi için hangi esmayı okumamı önerirsiniz.Biraz çok sormuş olabilirim ama değerli vaktinizi ayırır cevap verirseniz çok mutlu olurum.

  Beğen

  • Rabbim sizden de razı olsun Hacer hanım.. Teşekkür ederim..
   12 den sonra değil.. 18 Kasım gününün akşam ezanından sonra 19 . gün sayılıyor yani açık güne giriyorsunuz.. Ve okumalarınız yapabilirsiniz..

   Rızık ve bereket için paylaştığım sayfaları inceleyiniz orada fazlası ile istifade edebilir fayda görürsünüz.. Eşiniz ile muhabbet vs. için de blog içinde paylaştığım ilgili sayfalarda ihtiyacınız olan duaları bulabilirsiniz..

   Beğen

 3. Emeğinize sağlık çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz geçimsiz insanlar için dua
  Bide bazı sitelerde okuyorum ayetleri okuyun o ayetin hüddamları isteyin deniliyo bu doğrumu ayetlerin hüddamları varmı

  Beğen

  • Selamlar.. Teşekkür ederim.. Ayetlerin hüddamları evet vardır.. Bir nevi o esmanın yada surenin görevlileri.. Dua ederken Allahın izni ile okuduğum bu surenin ulvi görevlileri, hüddamı, melekleri bana bu konuda yardım edin.. vs. denilebilir.. Birde bu surelerin hüddamlarına sahip olma işlemleri vardırki zaten çok ağır şartları vardır ve zordur.. Asla işin ehli olmayan kişilerin bu işlere bulaşması tavsiye edilmez.. Ki maddi manevi çok yaptırımı bedelleri vardır..

   Geçimsiz insanlar için dua demişsiniz ama.. Kim mesela eşinizmi, evladınızmı , komşunuzmu detay verin lütfen..

   Beğen

   • İmran hanım .. Bu çok genel ve sebeplerini iyi araştırmak gereken bir konu.. Ancak size nacizane önerim..Gelininiz ile aranızdaki buzların erimesi ve birbirinizi sevmeniz içinde bu niyetle Ya Cami Ya Vedud esmalarını birlikte günde 1000 defa okuyabilirsiniz.. Ayrıca birlikte yaşıyorsanız genel olarak evdeki geçimsizlik ve gerginliğin gitmesi için Amme suresini bir bardak suya okuyun evdeki yemeklere suya vs. karıştırın 3 gün evdeki herkes yesin içsin .. İnşallah sorunlar geçicektir..

    Beğen

  • 🙂 Bol bol seyahat etmek için özel bir dua inanın bende bilmiyorum.. Ama bu tür istekleriniz için ayrıca dua aramanıza gerek yok.. Genel hacet ve dileklerinizin kabul olması için veya çabuklaştırmak için dualar var.. Bu dualar ile bol bol seyahat etmeyi isteyebilirsiniz.. 🙂 Tabi bu seyahatler sizin için hayırmı şermi ben bilemem… Yani sakın yanlış anlamayın bu sözlerimi sizi hiç tanımıyorum hayatınızı ve hayat tarzınızıda bilmiyorum.. Özel hayatınızda sadece sizi ilgilendirir ancak bol bol seyahat planlarınız içerisinde Allah ın hoşlanmayacağı haram ve yasaklara uymayacak şekilde bir tatil planı ise esmalardan yardım almanızı önermem 🙂 Etik olarak doğru olmaya bilir..

   Tüm bunların haricinde size önerebileceğim yöntem.. Gitmek istediğiniz yerleri öncelik sırasına göre planlayın.. Sanki bütçenizi , zamanınızı , işinizi gücünüzü ayarlamışsınız.. Herşey hazır.. ve siz seyahat planı yapıyormuşsunuz gibi planlayın.. Taki şizorfren derecesinde buna inanın.. Ajandanızda hangi tarihte nerden uçacaksınız nereye gideceksiniz.. yanınıza ne almanız gerekiyor.. Oralarda nereleri görmeyi planlıyorsunuz .. hatta gideceğiniz yerlerin fotoğraflarını araştırın ve notlarınızın arasına bu fotoğrafları iliştirin.. Yani kısacaaa neyi istiyorsanız olmuş ve buna sahipmişsiniz gibi inanarak planlamanızı yapın… Buralara gideceğim demeyin örneğin buralara gidiyorum … gibi şimdiki zaman cümleleri kurun bol bol.. Ve motivasyonunuzu hiç bir gün ve zaman yitirmeden zamana bırakmayı öğrenin.. Mutlaka bu istekleiniz bir şekilde olacak hiç olmadık şekilde kapılar açılacak ve planladığınız şeyleri yapmaya başlayacaksınız…

   Birde neyi nasıl isteyeceğimizi bilmemiz lazım.. Dua ederken sadece bol bol seyahat etmek istiyorum derseniz eğer.. Misal öyle bir iş nasip olurki size böyle sürekli gezmeniz gereken tüm zamanınız seyahatle geçen bir iş.. evinize hasret kalırsınız.. Veya başka şekilde başka bir mecburi seyahat şekli.. O yüzden isteyeceğiniz şeyi genel ucu açık kelimeler ve cümleler ile istemeyin… Benim için Hayırlı zamanda ve en hayırlı şekilde hayallerimdeki keyifli ve faydalı seyahatler edebileceğim hoş hatıralar ve tecrübeler biriktirebileceğim bol bol seyahatler nasip et şeklinde küçük detaylar ekleyebilirsin 🙂

   Beğen

 4. Merhaba benim de bir sorum vardı. Evlenme planı yaparken erkek arkadasım benden ayrıldı üstelik baska bir kızla beraber oldugunu öğrendim yani aldatıldım. İçim nefretle dolu. Ben pişman olmasını bana yaşattıklarını onunda yaşamasını istiyorum hangi duayı okuyabilirim? Çünkü beni onca yıl kandırdı canım yanıyor.

  Beğen

  • Sizi anlıyorum.. Ama bunun için size önermek istediğim bir dua yok.. Çünkü gerçeği bilirseniz o kişiye okuyacağınız en güçlü kahhariye dahi içinizi soğutmayacak.. Size nacizane tavsiyem.. Ki bunu öfkeli ve canı yanmış kişi kolay kolay başaramaz.. İnşallah başarırsınız diye tavsiye ediyorum.. AFFEDİN… Eğer bir kul hakkınının olduğu bir kulu Affetmeden Allaha havale ederse.. O kul cezasını bu dünyada kolay kolay bulmaz… Nekadar önce affeder ve gerçekten Allaha havale edersiniz.. Çok kısa bir sürede belasını bulduğunu görürsünüz.. Affettiğiniz zaman sanmayınki onun cezası bitiyor.. yada öbür tarafta hesabı kapanıyor.. tam aksine esas daha çok ozaman başlıyor o kişinin çilesi.. Hem bu dünyada hem ahirette..

   Siz affederek sadece Allahım affetmek sadece sana mahsus ben haddimi bilirim.. Ve şunuda bilirimki sen bir kulunun hakkını diğerine yedirmezsin ve ezdirmezsin… O yüzden senin için affediyor ve gerisini sana havale ediyorum.. v.s…

   Şu affetme konusu insanlar tarafından gerçekten anlaşılmış olsa … Şu yeryüzünde mutsuz insan kalmayacak ve müthiş bir adalet sistemi gelecek ama neyse uzatmiyim…

   Başka bir nacizane tavsiyede… Olaylara biraz uzaktan ve tarafsız bakınız.. Bir şekilde yanlış bir seçim yapmışsınız.. Ve sonunda Allah yüzünüze bakmış ve gerçek yüzünü göstermiş.. Kaybettiğiniz bir kaç yıl olsun.. Ömür boyuda çekmek zorunda kalabilirdiniz.. Aşk acısı çekenler için dualar var.. Yerinizde olsam tez zamanda kendilerini Allaha havale eder.. Kalan enerjinizi yeterince vakit kaybettiğiniz birisi için birdaha harcayarak daha fazla vakit kaybetmeyin.. Tez zamanda unutmak ve yeni bir kısmet çıkması için dua ederdim..

   Beğen

 5. Merhaba. Rahatsız ediyorum fakat bir yerde takıldım. Bugün 23 ü pazartesi, bugün ve yarın açık gün. Fakat salı okuma yapmayalım deniyor. Bu akşam ezanı ile salı günü başlıyor.Sizce ne yapalım? Açık gün olduğu için salıda okuyalım mı

  Beğen

  • Merhaba .. ne okuduğunuzu bilmiyorum.. muhabbet sevgi için okuma yapıyorsanız.. genel olarak salı günü ara vermenizde fayda var.. ancak bunu sürekli okuyorsanız yani her gün ara vermesenizde olur.. yani konu özetle şu yeni bir okumaya başlayacaksanız.. örneğin ya vedud esması ile sevgiyi vs. çekmek istiyorsunuz.. ve ilk defa okumaya başlayacaksınız.. bunu salı gününe denk getirmeyin.. açık gün dahi olsa..

   Beğen

 6. Verdiğiniz bilgiler için sağolun
  Allah razı olsun cami ve vedüd esmasını günde bin defa oku demişsiniz
  Bunu hangi saate okumalıyım daha etkili olması için
  Bide Nur’un nübüvvet duası ile ilgili bilgi
  Verebilirmisiniz

  Beğen

  • Selamlar.. Sizden de Allah razı olsun .. Ya cami Ya Vedud esmaları.. Her iki esmanın birlikte okunmasından dolayı zaten güçlü bir etkisi vardır.. Saatleri konusunda her iki esma birlikte okunması hasebi ile farklı saatler de okunmaları uygun görülmüştür.. Ya vedud esmasının kendi saati olan Ay saatinde de okunabilir, veya Bir erkek için okuncaksa Jüpiter saati tercih edilebilir, hem jüpiter hemde güneş saatlerinde de ayrı ayrı çekilebilir.. Bir bayan için okunacaksa .. venüs saati tercih edilebilir.. Kısaca siz eğer gün içerisinde bir kaç defa çekecekseniz yani günlük 1000 adetten fazla çekmek için niyetlenirseniz… jüpiter saatin de , güneş saatinde ve ay saatinde de okumalar yapabilirsiniz.. Hangisini seçeceğinize siz karar verebilirsiniz..

   Okuduğunuz esmaların etkilerini artırmak için .. saatlerden daha önemli olan.. paylaşacağım linkteki uygulamaları yapmaya özen gösteriniz..https://duakitabi.wordpress.com/2015/11/17/hz-ali-nin-tavsiyesi-olan-dua/

   Nuru Nübüvvet duası çok etkili ve tavsiye edilen kıymetli dualardandır.. Benim daha önce uyguladığım veya tecrübe ettiğim bir dua değil.. Ama etkisinden de hiç şüphem yok.. Sadece o duanın bildiğim kadarı ile niyete göre adetleri ve zamanları var.. o konuda çok fazla bilgim yok.. Yanlış yönlendirmek istemem.

   Beğen

   • Çoook sağolun bilmediğimiz konularda yardımcı oluyorsunuz
    Çok sık soruyorum ama kusura bakmayın
    Esmaları abdestlimi çekmeliyiliz
    Başlarken nasıl başlamalıyız bazı yerlerde 51besmele ile okunması tavsiye ediliyor
    Başınızı ağrıtmazsam kısaca nasıl çekmeliyiz
    Kıbleye karşımı

    Beğen

    • Sizde sağolun imren hanım.
     Mümkünse eğer abdestli olmanızda fayda var tabiki.. İmkanınız yoksa namaz abdesti olmadan da okunabilir..okunmaz diyemeyiz..
     51 besmele okumak ta bir yöntem dir.. burada esas konu.. dua etmeden önce kendinizi manevi olarak ve psikolojik olarak hazırlamaktır aslında.. ve blogta da paylaştığım örneğin .. esmalarınıza başlarken ve sonunda vereceğim linkte ki yöntem https://duakitabi.wordpress.com/2015/11/17/hz-ali-nin-tavsiyesi-olan-dua/ veya iki salavat arasında yapılan dualar makbul dualardır , bunun gibi duaya başlamadan önce 3 defa ya erhamerrahimin demek ve öyle dua etmek duanın makbul kabul olmasında etkilidir.. bu yöntemler gibi bir çok yöntem ve tertip vardır.. bunların hepsi yaptığınız duayı güçlendirmek içindir…

     Bana sorarsanız esma okumaları ve diğer dualar da dahil… Özel gün ve geceler de dahil… Önce defalarca estağfurullah çekilir.. defalarca salavatlar okunur, kurandan okuyabiliyorsanız bir kaç sayfa kuran ayetleri okunur.. Defalarca subhanallahi vebihamdihi subhanallahil azim.. gibi günahları eriten ve affettiren dualar zikredilir.. çünkü temiz ve günahsız ağızla yapılan dualar her daim daha çok kabul edilir .. Gerekli tövbe etme işleminden sonra Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır ve seccadeden kalkmadan kıbleye karşı iki düz üstünde esmaları okumak veya dua etmek çok yerinde olacaktır.. Ama bu saydıklarım günlük okumalarda her daim müsait olamadığımız için bukadar dikkat edemeyebiliyoruz.. Yapılabilse nur ala nur olur..

     Açık günlere, okuduğunuz esmaların ait oldukları saatlere ve adetlere dikkat etmek gerekir.. Okuma esnasında bulunduğunuz odayı ve kıyafetlerinizi temiz tutmanız uygun olur.. Ayrıca okuma esnasında günlük gibi hoş kokulu tütsüler yakılabilir…

     Yapabiliyorsanız her dua ve okumaların öncesinde 10 dakika veya daha fazla bir nevi gevşeme egzersizleri yapın.. üzerinizdeki negatif tüm düşünce ve gerginliklerinizden kurtulun… Nekadar huzurla ve sevgi ile çekerseniz dualarınız okadar temiz ve sağlıklı olur..

     Blogun içerisindeki yazıları ve yorumlarını inceleyerek aralarda verilen yöntemleri detayları not alıp uygulayabilirsiniz…

     Beğen

 7. Merhabalar;
  Esma’ları güçlendirmek için ekleme yaptığımızda eklenirken esmanın sayısıda ilave edilecekmi ? Mesela ya cami(114)+(20)ya vedud +ve muhabbeti istenilen kişilerin ebced değerlerinin= toplamı şeklindemi olucak yanlış okuma yapmayalım şimdiden çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için 😉

  Beğen

 8. Merhabalar, yazılarınızla yeni tanıştım ve gerçekten çok etkilendim. Ayrıca okuyucularınızın yapmış olduğu yorumlarda sayfanizı daha bir hevesle okumamı sağladı. Benim bir sıkıntım var ; iyi bir üniversiteden iyi bir ortalamayla haziran ayında mezun oldum. Bir çok mülakata girdim en son aşamalara kadar geldim bir çok sinav için bir sürü ile gittim fakat bir türlü is bulup çalisamiyorum. Inanan bir insanim bir çok hacet duası okudum fakat bir türlü dualarım gerçekleşmiyor. Her zaman hayırlı is hayırlı es diye allaha yalvariyorum ama ikiside olmuyor.  Nasiplerim mi bağlı yoksa zamanı mi var bilmiyorum.  Gerçekten hem parasizliktan hem aileme yuk olmaktan bıktım . Bunalimdayim. Allah rızası için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim .Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.. Iyi akşamlar dilerim.  

  Beğen

  • Merhaba Nesli hanım… Anlıyorum sizi.. Bunalıma girmenizi gerektirecek bir durum değil bunlar.. Güçlü olmayı seçip gayretlerinizde devamlılık gösterirseniz hepsi zamanla aşılabilecek dertler bunlar.. Kısaca 3 kişiden 2 kişinin yaşadığı hayat gaylesi.. 🙂 İnanın bana sadece bu blogta bile sizin bu sıkıntılarınıza Elhamdülillah diyecek bir çok kişi var.. Şöyle yapalım.. Siz önce üzerinizdeki şu negatif ruh halinden bi kurtulun.. Şu aralar bol bol gevşeme egzersizleri yapın.. ve dilinizde sürekli istiğfar olsun ( estağfurullah ) Bir kaç gün oturunca kalkınca uyanınca yemek yiyince .. Abarta abarta elhamdülillahirabbilalemin.. diyin… Başınıza gelen gelmeyen ne varsa hamd etmeyi yani ( elhamdülillahirabbilalemin ) demeyi alıştırın kendinize..

   Kafanızda ve dilinizdeki tüm nasiplerim kapalı, rızkım dar, zor geçiniyorum, parasızlık, yük oluyorum gibi cümleleri lügatınızdan kesinlikle çıkartın..

   Öylesine abartılı hayat dolu cümleler kurunki etrafınızdakiler sizi şizofren sansın o derece.. Şuan hayallerinizdeki hayat size verilmiş sadece bir süreliğine onu bekliyormuşcasına.. mutlu ve heyecanlı olarak hayaller cümleler kurun.. Ve buna mümkün olduğunca inanın.. Şimdiki zaman yani şuan yaşıyormuşsunuzca cümleler kurun.. örneğin.. Rabbim hep yanımda ve bana her daim en iyisini verir.. Ben çok şanslıyım.. vs. gibi olumlamalar yapın..

   Sonra bir kaç hacet duası, bir kaç esma okumaları ile görün bakın hayatınız nasıl düzene girip hayallerinizi bir bir yaşamaya başlayacaksınız.. Yeterki üzerinizdeki şu kasveti dağıtabilmeyi başşarın.. Üzerinizde taşıdığınız bu negatif yüklü kara bulutları dağıtmadan.. Binbir emekle dua ettiğiniz dilekleriniz size ulaşamaz.. Dualarınızın önüne büyük aşılması zor engeller olarak görün bu depresif durumlarınızı.

   Tekrarlıyorum siz bir kaç gün kendi kendinize bu şekilde terapi yapın.. Sonra tekrar konuşalım.. buradan yazarsınız.. neler yaptığınızı ve yaşadığınızı..

   Şu linkteki uygulamayıda yapmanı öneririm terapi çalışmalarına başlamadan önce… https://duakitabi.wordpress.com/2015/08/26/ruhi-sikintilar-ve-careleri/

   Beğen

   • İlginiz için çok teşekkür ederim. Dediklerinizi uygulamaya basladim. Iyi gelecegine inanıyorum, sonrasında hacet duası ve esma okumaları için tekrar size yazacağım. Allah sizden razı olsun çok faydalı bilgiler veriyorsunuz iyi ki bu siteye denk gelmisim çok teşekkür ederim tekrardan .

    Beğen

     • Merhaba, sizin önerdiğiniz gibi linkteki uygulamaları ve olumlu düşünce yöntemlerini gerçekleştirmeye başladım. Gerçekten şimdi çok daha iyiyim ve kendimi daha da iyi hissediyorum. En önemlisi onceden daha çok başım agriyorken şu bir kac gündür daha iyi hissediyorum kendimi. Gerçekten çok teşekkür ederim. Aynı zamanda namaza da başladım içim daha bir huzurlu ve ferah. Şöyle bir durumda var. Devlet memurluğu için sinava hazırlanıyorum ve bir yerlere yerlesebilmem için mayisa kadar beklememek gerekecek. Bu süreçte bazı mezun arkadaşlarimin özel sektorde ise başlamaları ister istemez ben niye bir yerlere giremedim benim ne eksiğim var gibi yersiz düşüncelerde boğulmama neden oluyor. Mümkün olduğunca kafamdan bu düşünceleri atmaya çalışıyorum fakat bu sefer ya kpss yi kazanamazsam o zaman ne yaparım gibi düşünceler beliriyor içimde. Bu da potansiyelimi çok kötü etkiliyor.
      Bu içimdeki kurutular için ne yapmalıyım? Aynı zamanda Önereceğiniz hacet namazi ve duaları nelerdir ? Hangi esmalar dualarimin kabulü ve içindeki kuruntulardan kurtulmam ,güçlü durmam için faydalı olur ? Çok sorunla geldim size kusura bakmayın, allah sizden razi olsun çok yardımcı oluyorsunuz size ne kadar dua etsem az. Çok teşekkür ederim.

      Beğen

 9. Merhaba, sizin önerdiğiniz gibi linkteki uygulamaları ve olumlu düşünce yöntemlerini gerçekleştirmeye başladım. Gerçekten şimdi çok daha iyiyim ve kendimi daha da iyi hissediyorum. En önemlisi onceden daha çok başım agriyorken şu bir kac gündür daha iyi hissediyorum kendimi. Gerçekten çok teşekkür ederim. Aynı zamanda namaza da başladım içim daha bir huzurlu ve ferah. Şöyle bir durumda var. Devlet memurluğu için sinava hazırlanıyorum ve bir yerlere yerlesebilmem için mayisa kadar beklememek gerekecek. Bu süreçte bazı mezun arkadaşlarimin özel sektorde ise başlamaları ister istemez ben niye bir yerlere giremedim benim ne eksiğim var gibi yersiz düşüncelerde boğulmama neden oluyor. Mümkün olduğunca kafamdan bu düşünceleri atmaya çalışıyorum fakat bu sefer ya kpss yi kazanamazsam o zaman ne yaparım gibi düşünceler beliriyor içimde. Bu da potansiyelimi çok kötü etkiliyor.
  Bu içimdeki kurutular için ne yapmalıyım? Aynı zamanda Önereceğiniz hacet namazi ve duaları nelerdir ? Hangi esmalar dualarimin kabulü ve içindeki kuruntulardan kurtulmam ,güçlü durmam için faydalı olur ? Çok sorunla geldim size kusura bakmayın, allah sizden razi olsun çok yardımcı oluyorsunuz size ne kadar dua etsem az. Çok teşekkür ederim.

  Beğen

   • İhtiyaç duaları ile ilgili bi sitede gördüm Merak ettim bide bunlarla ilgili ne gibi uygulama yapılabilir
    Mesela geçimsiz gelin eş çoçuk
    Vs olabiliyormuş
    Ev huzursuzluğu gibi
    Çünkü bunların hepsi bende mevcut
    Verdiğiniz ya cami ya vedüd esmasına devam ediyorum
    Tavsiyeniz üzere sağolun
    Bu gün beşinci gün Allahım kimin neye ihtiyacı varsa nasip etsin dualarını

    . kabul etsin yanı sıra benimde dualarımıda
    Bişey daha sormak istiyorum
    Ya cami ya vedüd esma bin kere okuyun demiştiniz ya
    Olaki yanlış saydık 999 yada 1001 okuduk sakıncası olurmu
    Şimdiden sağolun Allah razı olsun
    En azından sayenizde doğru bildiğimiz yanlışları öğreniyoruz
    Aydınlanıyoruz
    Eksik olmayın

    Beğen

    • Sizdende Rabbim razı olsun efendim.. Bahsettiğiniz konudaki bahsettiğiniz esmaların 1000 adetlik okumalarında sayının bir kaç şaşması sorun yapmaz..

     1000 Adet olarak tavsiye edilmesi yoğun bir şekilde okunması içindir.. üç beş eksik fazla farketmez.. Ama aynı şey diğer esmalarda adet belirtilmişse örneğin Ya Rezzak c.c. 308 ad.. denmişse 308 ad. olarak tam çekmeye özen gösterin…

     Beğen

 10. Merhaba,bir sorum olucaktı size..Bir isteğim için aynı anda hem 170 adet Ayetel kürsiyi okuduktan sonra 3000 defa Ya Kafi Ya Gani Ya Fettah Ya Rezzak okuyup,hem de Süleyman Bin Mukatil hz. önerdiği keskin hacet duasını okumamın bir sakıncası olur mu?
  Bunun dışında dualarda en önemli etkenlerden birinin endişe etmeden,olacağına inanarak,sanki olmuş gibi yaparak dua etmek olduğunu biliyorum..Bunu bilsem de içimde bazen bir kaygı ve endişe oluyor ya olmazsa diye..Bunu yenip saf ve olacağına inanan bir kalple dua edebilmem için nasıl bir çalışma önerirsiniz?Şimdiden teşekkür ediyorum

  Beğen

  • Nasıl bir sporcu antreman yaptıkça veya o hareketleri yaptıkça uzmanlaşır… Dua da öyledir efendim.. siz sürekli şüphe etmemek için uğraşın.. vesveseye veya ümetsizliğinizi gidermek için kendinizi şartlayın.. zamanla düzelecektir.. Bir anda olmaz genelde .. zamanla düzelecektir..

   Beğen

 11. HAYIRLI GECELER SEVGİ VE MUHABBET SAYFANIZDAKİ PAYLAŞIMALRINIZI OKUDUM VE AYNI ZAMANDA YORUM YAZANARI VE CEVAPLARI . BİR ŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ VE BANA BU KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTERİM. İSİM EBCED DEĞERİ NEDİR NASIL HESAPLANIR , İSİM EBCED DEĞERİ HESAPLANIRKEN SOY İSİM DE EKLENİR Mİ VE SON LARAK BİR İSİM KULLANIRKEN İKİNCİ BİR İSİM DAHA EKLENİYOR NÜFUSA VE O İSMİDE KULLANMAYA BAŞLIYORSA KİŞİ HANGİSİ BAZ ALINIR YANİ BU DURUM DA NASIL YAPILIR ? YOL GÖSTERİP BENİ BU KONULAR HAKKINDA BİLGİLENDİRİSENİZ SEVİNİRİM HAYIRLI GECELER AEO..

  Beğen

 12. Merhaba gene ben
  Gezegen saatlerini hesaplamak il gezegen saati yazıyorum o sayfada günlük gezegen saatlerini veriyor
  Mesela İzmir gezegen saati yazıyorum
  Tablo geliyo
  Okumaları oradaki saate göre yapıyorum Jüpiter güneş saati gibi
  Doğrumı yapıyorum

  Beğen

  • Evet doğru.. şöyle duşunun.. her şehirde ezan farklı saatte okunur biliyorsunuz.. Atıyorum erzurumda 5 de okunan akşam ezanı edirnede 6 da okunuyor gibi… Bu da aynı böyle… van daki venüs saati ile izmirdeki venüs saati aynı değil.. bu yüzden nereden bakıyorsanız mutlaka kendi bulunduğunuz ilin saatlerine bakmanız gerekiyor..

   Beğen

 13. Neyi satmak istiyordunuz tam hatırlayamadım ama.. eğer araba , ev veya herhangi satılmasını istediğiniz bu tür birşey ise… aşağıdaki yöntemleri yapabilirsiniz..

  Temiz bir toprak alıyorsunuz avucunuza.. aşağıdaki duayı okuyorsunuz üzerine ( adet yok.. ister 1 ister 3 ister 7 – 21 – 41 defa okuyabilirsiniz ) ve satılmasını istediğiniz şeyin üzerine , içine vs. serpiştiriyorsunuz..

  Okunacak dua : Le kad caekum rasulum min enfusikum azizun aleyhi ma anittum harısun aleyküm bil muminine raufur rahim.. Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illahu aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azim..

  ———————–

  Ayrıca ;

  Satılmasını istediğiniz şeyin üzerine 7 defa karınca duasını okuyabilirsiniz.. buda etkilidir..

  ——–

  Birde satılmasını istediğiniz mülkün üzerine 7 defa duha suresini , 7 defa fil suresini okuyup üfleyin..

  Bu uygulamalar satmak istediğiniz malınız hayırlısı ile satılmasına yardım edecektir..

  ——————

  Beğen

 14. Merhaba ben evliliğimi bitirip bitirmek istemedigimi bilmiyorum eşimin bence bana yanlısı çok oldu hem bitsin istiyorum hem bitmesin gerçi 3 Vakıa bir fetih duası okumaya başladım bugün hayırlısı ne işe olsun bana bir kapı açsın diye ama başka önerileriniz bişi var mı çok tşk ederim

  Beğen

   • Merhaba
    Yacami ya vedüd esmalarını çekiyorum
    Bu gün bi hafta oldu bi kıpırtı olmazsa tekrar t
    Yazın demiştiniz
    Tabi en hayırlısını Rabbim bilir ama gelinim tarafından haketmediğim şeyler yaşıyorum başka bana önerenileceğiz uygulama varmı lütfen yardımcı olun bu konuda bana

    Beğen

    • Selamlar..
     Ücretli satılan yerlere itibar etmeyiniz.. Her gün bir sürü mail alıyorum.. Paramızı aldı , ulaşamıyoruzda bir haltada yaramadı.. Paramız boşa gitti diye.. Kimse size sizin kadar inanarak ve içten dua edemez.. El elin ölüsüne gülerek ağlarmış .. derler.. o hesap..

     Rızık Allah tandır efendim.. Dileğene ilim dilediğine de dilediğince rızık verir.. Ancak kişinin gayreti ve dua ları ile her konuda olduğu gibi rızık konusunda da genişletilebilir.. Bunlarda öyle abartılı ücretle yapılması gereken şeyler değlidir.. Günlük bir kaç küçük ama düzenli okumalar, helal haram gözeterek ticaret yapmak vs..

     Bu tür duaları rızık bolluk bereket ile ilgili yazılarımda bulabilirsiniz.. hepside inanarak yapıldığında para ile yaptığınız en büyük tertiplerden daha çok işinize yarar ve sonuç getirir 🙂 buna emin olabilirsiniz.. 1000 tl. ye dükkanınıza rızık çalışması altında yapılan çalışmadansa dükkanınıza girerken ya Allah ya Bismillah diyip Ya REzzak esmasını okumak .. inanın daha faydalıdır.. 🙂

     Hem niye Allah ile aranıza ille birilerini sokmaya çalışıyoruzki .. Gerçekten bunu anlamıyorum.. Namazı veya orucu başkasınamı kıldırıyoruz ? Dua da ibadet dua da bir kulun sürekli yapması gereken bir eylem.. yolu var yordamı var .. evet zaman ayırmanız gerekiyor .. ama böyle bu işler zaman ayırıp üşenmeyip oturup okuyacağız.. nasıl namazı üşensekte kılıyoruz başkasına kalk benim yerime kıl hiç halim yok demiyorsak.. dua larıda kendimiz için kendimiz yapmalıyız… 🙂 İnanın başkasının bin defa okumasındansa sizin 1 defa okumanız Rabbim katında daha makbul..

     Beğen

 15. Hanımefendi; Soru sormayacağım. Sadece içten kocaman bir teşekkür etmek istedim. Siz nasıl bu kadar verici olabiliyorsunuz. Size hayran olmamak mümkün değil. Sizinle yaşamımda güzel bir sayfa açıldı sanki. Umarım kötü giden çizgim değişecek. Bıkmadan usanmadan sanki ailenizden fertlere yardım eder gibi zaman ayırmışsınız. Bu nasıl bir engin, kibirsiz bir ruh halidir. Siz nasıl bu kadar kibirsiz, insanları bilgisizlikleri ile ezmeden eğitebiliyorsunuz. Yobaz hocaları resmen alt ettiniz. Binlerce kez teşekkürler güzel insan.

  Beğen

  • Nurcan hanımcım çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz ve dualarınız için… Rabbim sizden de razı olsun inşallah..

   Küçük bir hatırlatma 🙂 Beni erkek kardeşiniz olarak görünüz efendim.. Hanımefendi diye hitap edince küçük ve önemsiz bir bilgi vermek düzeltmek istedim 🙂

   Beğen

 16. merhaba, bir kadın tarafından eşime adet kanı buyusu yapıldı, çok çok mutluyken boşanmanın eşiğine geldik ve eşim şu anda bunu yaptıran kadının kölesi oldu adeta. bu durumu tespit edebilmek hic kolay olmadı ve yapıldıktan yaklaşık 4 ay sonra öğrenebildim, şu anda bu durumdan kurtulmaya ugrasıyorum. çeşitli hocalara gittim, surekli ayetel kursi felak nas surelerini okuyorum. sizin tavsiye edebileceginiz bir yontem var mı? birde kadının bu buyuyu tekrarlamaması icin ona kahhariye duası okumak istiyorum ama internette guvenilir bir kaynak bulamadım, yanlış okumalar yapmak istemiyorum. referans verebileceginiz bir kaynak ya da kahhariye duasını paylaşmanız mumkun mu?

  Beğen

  • Yeşim hanım Merhaba.. Eşinize bahsettiğiniz büyünün yapıldığını nasıl öğrendiniz bilmiyorum ama.. Çok basit bir büyü dahi olsa.. genelde para ile bu işleri yapan kişiler çok abartırlar türlü türlü çeşit çeşit büyü şekli sayarlar ki isteyecekleri miktar orantılı olarak çok olsun ..

   Şunu söylemeliyim ki.. Öğrendiğiniz yer eğer gerçekten bu işte size yardım edebilecek olsa idi.. inanın büyünün detayına kadar girmez.. sizi teskin eder sakinleştirir.. ve o an orada çözerdi..

   Bu kişiler sizi gereksiz yere var olandan daha çok korkutup evhamlandırır.. Büyü cin musallatı vs. gibi şerler kişinin vesvesesinden , evhamından ,korkusundan beslenir ve güçlenir… Bu vatandaşlarda bunları bildiği halde sizi evhamlandırıp korkutup daha çok büyüyü güçlendirirler.. sonrada çözdüğünü söylerler ki % 90 ı çözmez…

   Şimdi blogtaki ilgili yazıları okuyun dikkatlice inceleyin notlarınızı alın.. Sonra tane tane kendinizden emin bir şekilde bu uygulamaları yapın.. Ve bu sürede birdaha yok büyü yapıldı yok bilmem ne büyüsü çok güçlü şöyle böyle demeyin… Nekadar az korkar evham yaparsanız ve kendinizden nekadar emin olursanız o büyünün etkisi okadar zayıflar ve giderek kaybolur… En güçlü büyü 40 gün sürer denir.. Daha fazla büyümesi ve uzaması kişilerin korkuları ve vesveselerindendir unutmayınız…

   İlgili linkleri size kopyalıyorum.. Bunları inceleyiniz .. sormak istedikleriniz olursa yazarsınız buradan…

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/05/29/ibtal-i-sihir-icin-sihir-iptali-icin-kenzu-l-havass-kitabindan/

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/06/07/46-sihir-ve-buyu-nasil-anlasilir/

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/08/26/ruhi-sikintilar-ve-careleri/

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/09/19/karsidaki-kisinin-sevgisini-cekmek-icin-dua/

   https://duakitabi.wordpress.com/2015/11/25/bir-kisinin-gonlunu-sana-karsi-yumusatmak-istersen/

   Tüm bu uygulamaları inceleyin ve uygulayın..

   Ayrıca yapacağınız çok basit.. bu yazılarda olmayan bir uygulama var.. bilindik bir uygulamadır ..Büyü yapılmış kişinin yapması daha uygundur.. Ama eşiniz için bir büyü yapılmış ise muhtemelen sizide etkilemiştir.. Bu yüzden hem kendiniz için yapın .. Hemde eşinize niyetle.. yapın.. Ve aşağıda anlatıldığı üzere çözerken düğümleri eşiniz için yaparken.. eşimin üzerindeki büyüyü çözdüm diyeceksiniz.. kısaca tarifini aşağıya kopyalıyorum..

   1 metre ipe çözülmesi kolay 200 düğüm atıyorsunuz. Sihir yapılanın önüne 1 çay bardağı su konur. Sihir yapılan kişi, düğümlü ipi eline alıp Besmele ile Felak Suresi’ni okur ve ilk düğüme üfürür ve hemen düğümü çözer. Bu esnâda “Bana yapılan sihri çözdüm.” der. Akabinde Besmele ve Nas Suresi’ni okur. İkinci düğüme üfler, hemen çözer ve “Bana yapılan sihri çözdüm.” der. Böylece Besmele ile Felak -Nas Sureleri’ni okuyarak bütün düğümleri çözdükten sonra ip, hazır olan bardaktaki suda ıslatılır ve su içilir. İp de ateşte yakılır. Ancak, bu okuma sırasında aralıkalrla bir kor üzerinde birer tatlı kaşığı üzerlik tohumu yakılarak buhur yapılmalıdır. Hasta, daha bu esnada iken bile sihrin tesirinin büyük ölçüde azaldığını hisseder. Zaman ve saatler ilerledikçe, Allah (C.C.)’ın izniyle eski sıhhatine kavuştuğunu müşahede eder. Bu uygulama, defalarca yapılmış, niceleri büyünün tesirinden kurtulmuştur. Bunun kıymetini bilmeli,

   Beğen

   • Şunuda ekliyim … Büyücüler.. veya büyü yaptıran bu tür Şerli insanlar.. Çoğu zaman yaptıkları büyüyü gizlemek yerine duyulmasını karşı tarafın haberinin olmasını isterler… 🙂 Çünkü karşı taraf nekadar erken duyar evhamlanır korkuya kapılır ise… Büyü okadar çabuk tutar ve güçlenir.. yerini bulur…

    Ki yine bilirlerki muhtemelen kendisi okumayacak gidip başka bir cinci hocaya bozdurmaya çalışacak… bu durum onların daha çok hoşuna gider.. çünkü bunun bir işe yaramayacağını daha çok ekmeklerine yağ süreceğini bilir… Büyü cinler , ifritler vs. gibi varlıklar aracı edilerek onlar kullanılarak yapılır… Genelde para için bu işi yapan cinci hocalar da bu musallat olan cinleri kovmak için yada etkisizleştirmek için başka bir cin topluluğundan yardım alır ve kullanır.. Ve cinden kolay kolay adama dost olmaz.. Derlerya hani it iti ısırmaz o hesap.. Sırf bir kaç gün anlaşmalı danışıklı dövüş misali bir kaç ufak tefek rahatlama olur ki bu olursa öp başına koy.. sonra herkes yoluna kaldığı yerden devam eder..

    O yüzden TEKRARLIYORUM… tüm bunlara gerek kalmayacak en basit , Allah ve rasulünün tavsiye ettiği okuma şekilleri ile .. Dualar yardımı ile % 100 inanarak ve Allaha sığınarak okuma yapmaktır..

    Kahhariye konusuna hiç girmiyorum bile.. inanın bana bana güvenin gerek yok .. Siz gerekli okumalarınızı yapın.. Bu kişi zaten siz istesenizde istemesenizde.. kahrolacak yeterince.. Ki siz onun yaptığı büyüler için okuma yaptığınızda.. Büyünün etkisi azaldıkça..Büyüyü yapanın kahrı çoğalacaktır.. Yakasını bırakmaz..

    Beğen

 17. Merhaba ; blogtaki birçok yazıyı okudum. teşekkürler . gerçekten çok bilgili ve derin bir insana benziyorsunuz…tek çözemediğim mesela Aralık ayı için açık günlerini yazmışsınız. sonra bir örnekle 9 Aralık okuma yapmayın çünkü Safir ayının son çarşambası diye uyarmışsınız…..yani bu açık gün tarihlerini Hicri takvime çevirip ona göre mi okuma yapılmalı? eğer öyle ise hicri takvime göre hangi günler sakıncalı? 9 unu atlasam 10 Aralıkta başlasam aralıksız okumak istesem (ya cami ve vedud okuyacağım) bu sefer de gezegen saatlerinde mars etkisi ile başladığı için cumayı c.tesi ye bağlayan gün sakıncalı :(onu da atlasam 12 Aralık desem yine hicri takvime göre ay sonu yine sakıncalı. :(((

  Beğen

  • Burçin hanım selamlar.
   Blogta verdiğim açık gün tarihleri zaten miladi takvime göre çevirip yazdığım tarihlerdir.. birdaha onları hicri aya çevirmeyiniz.. Yani şuan kullandığımız takvime göre olan tarihler onlar… 9 kasım diyorsa 9 kasımdır yani.. 🙂

   Sürekli okuma yapacaksanız her günü takip etmenize gerek yok o okuma şekli için.. Açık olan hayırlı bir saatte niyetinizi edip başlayın.. Ara vermeyecekseniz eğer daha sonraki günlerin kapalı olup olmaması mühim değil.. İlk başladığınız tarihe dikkat ediniz..

   9 aralık gününü kırmızı ile işaretledim çünkü o çarşamba günü .. hicri aya göre son çarşambanın tarihidir… Kafanızı karıştırmasın.. O tarihte muhabbet aşk v.s gibi konularda okuma yapmasanız daha iyi olur..

   Beğen

 18. Saygıdeğer Kardeşim; Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkürler. Önce bir uygulamayı soracağım müsaadenizle sonra bir takım hislerimi yazacağım. Amenerresulü ile yapılan uygulamayı dün gece yaptım. 43 kez okudum. Bir gün ara verilecek, okunacağı gün daha fazla okunacak. Benim bu uygulayış şekline göre pazartesi günü ara vermem gerekiyor. Peki salı okunmaz ise , okuma yapılmıyor ise iki gün okumamış oluyorum. Benim anladığım birer gün ara ile okunacağı. Salıya rastlayınca iki gün ara vereceğim sanırım.. Doğru mu anlamışım acaba?
  Ben uzun süredir bilgi edinme amaçlı bir çok siteyi okuyordum. Sizin siteniz farklı. Kaliteli ve bunu koruyorsunuz. Bu önemli. Pusuya yatmış ,kendilerini medyum diye tanıtan bir çok şarlatana adeta bir tokat atmışsınız buradan. Bu dikkatimi çekti. Bilginizi burnunuzu havaya dikmeden , ” bu bilgi bende yaradan ın izni olmasa idi bende olmazdı ” duygusu ile satırı satırına paylaşıyorsunuz. Maddi çıkara dayandıracağım hiç bir yönlendirme görmedim. Bunu ne için yapıyorsunuz? Çünkü gördüm ki, sorulara yanıt verememiş olduğunuz zamanlar adeta fırça yemişsiniz okuyucularınızdan. Bu ne hadsizlik. İnanınız ben sinirlendim. Elbet karşılığı olan yardımlarınız olacaktır. Doğru bilgilendiren ve doğru iş yapan insanların emeklerine saygı duyulmalı. Bunu anlayışla karşılar, başarılarınızın ve ışığınızın devamını dilerim. Şarlatanlara bırakmayınız lütfen bu kulvarları. Güzel günler sizin olsun.

  Beğen

  • Nurcan hanım Öncelikle güzel görüş ve dualarınız için çok teşekkür ederim 🙂 Rabbim sizden razı olsun…

   Amenerrasulu çalışmasını yaparken açık kapalı günlere sakın takılmayın 🙂 Açık günler konusu bu uygulama için geçerli değildir.. Sadece bu tür çalışmaları okumaları tertipleri açık bir günde başlamanız yeterlidir… Sakın kapalı gün diye birer gün ara ile okumanız gereken tertibe ara vermeyin… aynı şey salı günü , çarşamba günü vs. gibi konularada takılmayın.. Bu tertip bu konuların dışındadır.. Devam edin..

   Liked by 1 kişi

 19. Teşekkür ederim. Kardeşinizim uyarısını yaparken bile alçak gönüllü ve kibar tavrınız, inceliğiniz takdire şayan. Hep böyle güzel kalınız. Yaradan yar ve yardımcınız olsun . Hakkınızı helal ediniz. Bir gün karşılaşmak dileği ile.

  Liked by 1 kişi

 20. iyi günler, internette dolaşırken tesadüfen sizin blog unuza rastladım, benim eşimle sorunlarım var, daha doğrusu onun insanlarla sorunu var. karım çok güzel bakımlı ve tatlı dilli birisidir.[normal de] fakat aynı zamanda çok sinirli, çok çabuk parlayan kızdığı zaman her şeyi bitiren bir insan, bazen öyle sözler söyler ki , keşke 10 kırbaç vursaydı da, bu lafları söylemeseydi dersiniz. eşim dominant bir karakter, çoğu zaman onun davranışlarından dolayı eziliyorum. eşim şimdi kesinlikle ve kesinlikle hiç bir suçum olmadığı halde, sudan bir sebeple kızdı ve benimle konuşmuyor, önemli değil dersiniz , bu da geçer seninle barışır, konuşur. fakat mesele o kadar basit değil, eşimin bir kalemde silip attığı ve konuşmadığı o kadar çok insan var ki ,bir çırpıda oturup size en az 100 kişi sayabilirim. o bitti dediyse bitmiştir. konuşmam derse konuşmaz. haydi konuşmasa da neyse bir şekilde devam edersiniz ama bizim küçük,ikiz evlatlarımız var, benden boşanacakmış, ben evliliğin ne olduğunu bilmiyormuşum, ben küçük bir esnafım,sadece işimi ve evimi bilyorum,hiçbir kötü alışkanlığım yok,işyerim bile karımın üstüne,çocuklarım bu olaydan çok etkilenmeye başladılar ne yapacağımı bilemiyorum. sadece allah a dua ediyorum, evliliğim bozulmasın,karım sakinleşsin huzur bulalım diye, sizden ricam yapabileceğim tertip ve uygulamalar varsa, bana bildirirseniz çok mutlu olurum,teşekkür ederim..

  Beğen

  • Hakan bey Allah eşiniz ile muhabbetinizi tekrar artırsın inşallah..

   Eşinizin öfkesinin geçmesi ve tekrar size muhabbet duyması niyeti ile aşağıda bahsedeceğim esmaların okumalarını ve duaları uygulayabilirsiniz..

   1 – biraz suya 1 kere Nebe(Amme) suresini evdeki geçimsizliğin gitmesi niyetiyle okuyun ve üfleyin, (3) akşam yemeğine karıştırın. evdekiler yesin biiznillahi teala evdeki geçimsizlik biter yerine sevgi ve muhabbet gelir…

   2- 108 ad. Ya Vedud Ya Halim c.c. esmalarını bol bol okuyun.. okuyabilirseniz venüs yada ay saatlerini tercih edin.. Bayan için okunuyorsa bu saatler daha etkilidir.. Ya vedud c.c. esması sevgiyi artırırken Ya Halim c.c. esması eşinizin sinirini öfkesini yenmesi için huyunun güzelleşmesi için etki edecektir.. Okurken eşinizin size olan sevgisinin arttığını hissederek okuyun..

   3 – her ikinizin de yediği birşeylerin üzerine yemeklere ekmeğe vs. 1000 adet ya vedud c.c. esmasını okuyup üfleyin..

   4 – Tüm bunların haricinde okuyabilirseniz .. yine venüs yada ay saatinde… eşinizin size olan sevgisi saygısı muhabbeti artması niyeti ile 1000 ad. ya cami ya vedud c.c. esmalarını zikredin.. Yapabilirseniz okurken fotoğrafına bakarak bir nevi telepati kuruyormuş gibi sevginizi ona göndererek okuyun..

   Beğen

 21. Merhaba hayırlı günler dilerim
  Ben duanın gücüne inanan ve dua ile bir çok imkansız şeylere kavuşan birisiyim çok şükür . Ama bu günlerde maddi olarak çok büyük sıkıntı içerisindeyim . Ne okuduysam bir gram rahatlama yaşamadım. Vakıa , fetih , esmalar , erciye daveti , fekacin mehmeti, sizin sitede de bulunan bereket için esmalar topluluğu 33 kere okuduğunuz . Ne yapmam gerektiğini şaşırdım . Önerebileceginiz bir dua varsa merakla bekliyorum .
  Allah razı olsun

  Beğen

  • Merhaba.
   Bazen böyle olur.. imtihan dünyası.. ferahlıkta var sıkıntıda.. Maddi olarak bazen sıkıntıya düşmeniz normal. Muhtemelen okumalarınızı maddi sıkıntıların verdiği daralmış bunalmış negatif bir ruh hali ile okuyorsunuz… Maddi olarak helalinden kazanıyor, gerekli çabayı gösterdiğinize inanıyorsanız ettiğiniz duaya güvenin.. Okuduklarınızın sayısı değil.. Gerçekten ettiğiniz duanın sizi bir şekilde selamete çıkaracağına son dakikada olsa bir yol bulup bir kapı açacağına yürekten inanın.. Dualarınızı yapmadan önce psikolojik olarak kendinizi hazırlayın duanıza.. iki arada bir derede çekmeyin.. Herzamankinden daha ciddi bir sorunla karşı karşıyaysanız.. herzamankinden daha özel bir dua etmeniz gerekiyordur.. Rutin dua şeklinizi değiştirip.. daha ciddiye alın .. Örneğin normalinde namaz abdesti almadan okuyorduysanız bu defa abdestli okumaları yapın.. Öncesinde enaz 2 rekat namaz kılmıyorduysanız şimdi kılın öyle başlayın.. blogta Hz. Alinin tavsiyesi başlıklı yazıyı okuyun.. okumalarınızdan sonra bu duayı okuyup öyle dualarınızı bitirin.. Ve bazen bazı dönemlerin imtihan olduğunu buna nekadar elhamdülillahirabbil alemin diyip hamdeder ve beterinden korunmak için dua ederseniz.. o kadar çabuk atlatırsınız bu dönemi…

   Yani uzun lafın kısası… çorbaya çevirmeyin okuduklarınızı… az yapın ama yüksek konsantrasyonla pozitif bir ruh hali ile edin dualarınızı.. Bu ara dualarınızın daha çabuk olması için bol bol defalarca yüzlerce estağfurullah çekerek istiğfar edin..

   Beğen

 22. Oncelıkle çok saolun değerli bılgılerınız için sunu sormak ıstıyorum mesela jupıter saatınde okuduğum esmalar dualar var bazen kapalı güne bazen de ser saatıne denk gelıyor ne yapmam lazım cvp verırsenız çok sevınırım bırde bugün pszsrtesı aksam salı oluyor ozaman marsın etkısınemı gırmıs oluyor şimsiden tesekkurler

  Beğen

  • bu sorduğunuz soru hangi duayı ettiğinize göre değişir.. Esma okuması yapıyorsanız ve hergün aynı esmayı okuyorsanız en başında açık günde başlamanız yeterli. daha sonra kapalı günde olsa okuyabilirsiniz… ama arada bir çekiyorsanız ve farklı farklı sebeplerle esmaları okumaya başlıyorsanız evet açık günleri takip etmeniz gerekiyor… Bugün pazartesi akşamdan sonra evet salıya giriyoruz.. gönül işleri ile ilgili okumalar yapıyorsanız.. bu geceden ziyade yarın sabah tan sonraki saatlerde okuma yapmamanız daha hayırlı olacaktır.. Salının gecesi değil sabahtan sonraki saat mars saatinin etkisinde dir ve ayırma etkisi vardır..

   Beğen

 23. selamlar, yüksek sayıda okunan esmalarda sayının tam eksiksiz olması için ne yapmalı? önerileriniz varsa eğer dikkate almak isterim. Açıkcası sizden gelen tüm bilgiler tavsiyelerden çok istifade ettim,ediyorum da. Ben bu konularda pek bir bilgi sahibi değilim, Dua etmenin güzelliğini verdiği ferahlığı sizin sayenizde öğrendim diyebilirim.Allah razı olsun sizden.Çok çok teşekkürler.

  Beğen

  • Funda hanım .. Teşekkür ederim güzel dua ve görüşleriniz için.. Sizden de Rabbim razı olsun inşallah..

   Yüksek sayıdaki okumaların adetlerinin eksiksiz olması maalesef herzaman sıkıntı olmuştur 🙂 emin olun bunu sadece siz yaşamıyorsunuz..

   Bunun özel bir tekniği vs. yok .. Mümkün olduğunca dikkat etmek ve okuduğunuz şeye konsantre olmakla ilgili.. insanın bazen elinde olmadan kafa başka yerlere gidiyor.. birde bu tür adetli okumalarda telefonunuzdan , tv kumandasından falan uzak durun .. 🙂 telefona bakayım derken, mesaj geldi kimdenmiş bir bakiyim göz ucuyla derken hooop bir bakmışsınız ritminiz bozulmuş ve şüpheye düşmüşsünüz.. mümkün olduğunca odada tek kalın.. dikkatinizi dağıtabilecek eşya ve unsurlardan uzak durun.

   Beğen

 24. Ben zikirmatik değil de tesbih çekmeyi daha çok tercih ediyorum.99 luk bir tesbihte 1tur 100 ediyor hesabı ile 400.vs adet çekmekte zorlanmıyorum ancak küsuratlarda sayayım derken konsantrasyonum bozulabiliyor.mesela ya fettah 489 adet gibi. bu tür sayıları tekrar ederken bilinen teknikler var mıdır diye merak etmiştim.teşekkürler.

  Beğen

  • funda hanım evet taneli tesbihler daha idealdir aslında.. Şöylemi yapsanız acaba .. 500 lük 1000 lik tesbihler var.. fazla adetli zikirlerde kullanılır.. misal 500 lük bir tesbih alın.. 489. boncuğa unutmayacağınız o esmayı hatırlatacak bir işaret bir ip bağlayın.. yada o boncuğu boyayın. bu size ya fettah cc. esmasının dur işareti olur.. veya 100 lük esmada da aynı şeyi yapabilirsiniz.. normal yüzer yüzer çekersiniz.. daha önceden 89.boncuğu işaretlersiniz daha sonra zikirin ortasında saymakla uğraşmaz dikkatinizi dağıtmazsınız.. bunlar tabi kişinin kendine göre geliştirebileceği yöntemler.. tekrarlıyorum özel bir yöntem yok.. hepimizde oluyor bahsettiğiniz sıkıntı.. ben ya zikirmatik kullanıyorum ( dışarda vs. daha pratik oluyor. ) yada 500 lük 1000 lik tesbih.. Birde çok evham yapmayın.. tesbihatın sonundaki bir kaç saniyelik gözle kaçıncı boncukta duracağınızı saymak bir problem teşkil etmez..

   Beğen

 25. MRB HOCAM. SİZDEN Bİ RİCAM DAHA OLACAK.SİTENİZDE UYKU PROBLEMİ ÇEKENLER İÇİN DUA YAZMIŞSINIZ. BENDE TAM TERSİ İÇİN DUA İSTİYECEKTİM. HEMEN HEMEN HERGÜN ERKENDEN UYUYORUM.ORTALAMA GÜNDE 10 SAAT KADAR UYUYORUM. DİRENDİĞİM ZAMANDA HEMEN HASTA OLUYORUM. UYUMAMAK İÇİN HANGİ DUALARI OKUMAMI ÖNERİRSİNİZ.

  Beğen

  • Merhaba 🙂
   Mevcut işinde daha yükselmek veya İş Bulmak İçin Çok Tesirlidir.

   Ya Letiful Lutefai Ya Rahimur Ruhamâu Ezhib Anni… ( Çalışmak istediğiniz işyerini veya gelmek istediğiniz konumu söylüyorsunuz. Uzatmadan ve karmaşık olmadan tek cümle ile. ) İnneke el tuful lutefai ve erhamür ruhamâu.

   Bu dua 129 defa okunur.. Minimum 7 gün devam edilmelidir. Bu duayı okuma zamanlarını hayırlı vakitlere getirmekte fayda vardır. Örnegin gece yarısı, perşembe yi cuma gününe bağlayan gece , özel gün ve geceler vs.

   Beğen

   • Hayırlı sabahlar ilk önce bizi aydinlattiginiz için allah sizden razı olsun. Benim emin olmak istediğim bir konu var bugün perşembe ve açık gün ilk saat jüpiter saati sevgi ve muhabbet için okunabilir. Sonraki saatler sırayla Mars güneş Venüs Merkür diye 12. Saate kadar gidiyor ayrıca aksamda aynı şekilde tekrar ediyor.sizin tüm yorumlarınızi paylasimlariniz dikkatlice takip ediyorum yanlış yapmamak adına. Yalnız yıldız saatlerine göre bugün açık günde olsa bugün için Mars ve Merkür saatleri Nash yani kötü hiç bir amel yapılmaz yazıyor onun için saatlere dikkat etmemiz gerekiyor öyle değilmi

    Beğen

    • Evet esma okumalarından ziyade daha ciddi çalışmalarda bu saatlerin nasih yada said olma durumları daha çok önem kazanır.. Ama esma okumalarınızda da bakmanızda bir sakınca olmadığı gibi faydasıda vardır…
     PERŞEMBE GÜNDÜZ (JÜPİTER)

     1. saat: Jüpiter saati Said,Rızık celbi,Bereket,kısmet için OKUNABİLİR..
     2. saat: Mars saati Nahıs,Hiç bir amel yapılamaz ZATEN MARS SAATİNDE MUHABBET DUALARI YAPILMAZ.
     3. saat: Güneş saati Said,Duâ lar için OKUMA YAPILABİLİR..
     4. saat: Venüs saati Said,Sevgi,muhabbet temini için OKUMA YAPILABİLİR..
     5. saat: Merkür saati Said,Sıcaklık,rızık,kaçanı getirmek için MERKÜR DE ZATEN MUHABBET OKUMALARI YAPMANIZA GEREK YOKTUR. Kİ İYİ SAATTİR.
     6. saat: Ay saati Said,Hayırlı işler için UYGUNDUR OKUMA YAPILABİLİR..
     7. saat: Satürn saati Said,Hastalıklara şifa için Sütürnde de muhabbet uygulamalı tercih edilmez.. ki bu saatte saiddir..
     8. saat: Jüpiter saati Said,Müşteri celbi Rızık için UYGUNDUR YAPILABİLİR..
     9. saat: Mars saati Said,Hakim,Savcı gibi kişilerden talep için MARS SAATİ MUHABBET UYGULAMASI YAPILMIYOR..
     10.saat: Güneş saati Said,Talepler için YAPILABİLİR… UYGUNDUR..
     11.saat: Venüs saati Said,Sevgi,muhabbet temini için UYGUNDUR YAPILABİLİR..
     12.saat: Merkür saati Nahıs,Bir şey yapılmaz MERKÜRDE YAPILMIYOR ZATEN MUHABBET OKUMALARI..

     Yukarıdaki tabloya göre söylüyorum .. uygunsuz görünen saatler zaten mars ve merkür.. ki bu saatlerde muhabbet için bir okumanız yok.. size önerilen saatler jüpiter, venüs, ay ve güneş saatleri…. bazı günler bu saatlerinde said ve nasıh olduğu anlar vardır.. onlara bakarsınız tabi..

     Beğen

 26. Iyı günler hocam benım sorum ağız bağlama dualarını özellıkle summun bükmün umyun fehum la yercıun hangı gezegen saatlerinde okumamız daha etkılı olur şimdiden çok tesekkur ederım

  Beğen

 27. Hocam çok soru soruyorum ama bısey daha sormak istiyorum bütün sıtelerde gezegenlerin gündüz saatlerı hayır ser saatlerı verılmıs ama akşam hayır ser saatlerını bulamadım sız sıtenızde paylaştınızmı

  Beğen

  • Aslı hanım şuan neyi hazırlıyorum biliyormusunuz 🙂 Gündüz ve gece okuma saatlerindeki hayır ve şer tablosunu 🙂 Daha kolay anlaşılabilmesi ve pratik olması için tablo şeklinde bir ayarlama yapıyordum , kalbiniz çok temizmiş ..

   Aslında daha önceden yayınlamıştım gece saatlerindeki nasih ve said saatleri ama çok karışık geldi insanlara ve iyice kafaları karışmasın ve zorlaştırmamak için gece saatlerini kaldırdım… Genel olarak zaten gece saatleri açık said sayılıyor.. ama illede titizlik ile yapıcam dikkat ederek okuma yapmak istiyorum diyen çok arkadaş var.. ısrarlar üzerine düzenleyip öyle blogta yayınlayayım dedim..

   Bitirebilirsem bugün yada yarın atarım bloga bakarsınız oradan..

   Beğen

 28. Hocam gerçekten kalbı temız olan sızsınız bırıne bısey soracak olsak ne mümkün cvp alabılmek ama sız cvp verıyosunuz hıc erınmeden.ben hemşireyım hocam 2 çocuk annesıyım eşimden ayrıldım ıkıncı evlılıgımı yaptım ama sorunlar bıtmek bılmedı derdıme derman ararken sıtenıze rastladım ıyıkı varsınız çok saolun

  Beğen

 29. Merhaba hayırlı cumalar,
  Tekrar rahatsız ediyorum sizi ama danışmak istediğim bir konu daha vardı izninizle. Babam çok sinirli , alkol kullanan ve içtiği zamanda ailesine cok kötü davranan biri.Evde huzur bırakmıyor. Sans oyunlarına da düşkünlüğü var ve yıllarca bu yüzden maddi ve manevi çok zorluklar çektik. Onun bu kötü alışkanlıklarından kurtulup allah yolunda ilerlemesini ve çocuklarına saygılı olmasını çok istiyorum. Ne yapmam gerekli , nasıl bir tertip izlemeliyim yardimci olursanız çok sevinirim. Saygısız davranişlarindan dolayi çok zor durumdayız. Allah sizden razı olsun , iyiki bu siteyi kesfetmisim.

  Beğen

  • Nesli kardeşim.. Allah evinize huzur ve afiyet Babanıza da güzel ahlak ve merhamet versin tez zamanda inşallah.. Aile içi huzursuzluklar zordur aşağıdaki uygulamaları titizlik ile uygulayın tez zamanda selamete çıkarsınız inşallah…
   —————————————
   Suya En’am suresinin 13. ayeti ( Ve lehû mâ sekene filleyli vennehâr ve hüvessemîúl álîm ) 300 defa okunur.

   Bu su 41 gün boyunca sinirli ve kalp kıran kişinin yemeklerine ve içeceklerine katılır.

   ———————–
   Bir miktar suya 3 defa yasin suresi okunur.. Ardından aynı suya Duhan suresinin 25.ayeti yani ” ” Kem terekû min cennativ ve ŭyûn ” ayeti 71 defa okunur…

   Bu su yiyeceklere ve içeceklere katılır ..

   ———————
   Kötü alışkanlıkları olan eş, dost veya sevdiklerinizin ( kumar, alkol, zina, vs.v.s ) bu kötü alışkanlıklarını terk etmesi için iki kaşının tam ortasına dikkatlice bakarak ve kesinlikle gözünüzü farklı bir yöne kaydırmadan 51 defa YA RAHMAN C.C. okuyorsunuz. Daha sonra 7 defa bırakmasını istediğiniz alışkanlığını kısaca telkin yolu ile söylüyorsunuz.. Örng. Kumar hastalığı olan kişiye okuyacaksınız telkininiz ” kumarı bırak , kumarı bırak, kumarı bırak …. 7 Defa söylüyorsunuz.. ) Şayet kişiye gizli yada karşısında okumanız kesinlikle mümkün değil ise kişinin resmine de okunabilir.

   ——————

   Eğer evinizde geçimsizlik varsa sık sık kavgalar ve tartışmalar oluyorsa biraz suya 1 kere Nebe(Amme) suresini evdeki geçimsizliğin gitmesi niyetiyle okuyun ve üfleyin, (3) akşam yemeğine karıştırın. evdekiler yesin biiznillahi teala evdeki geçimsizlik biter yerine sevgi ve muhabbet gelir…
   Nebe Suresi
   Okunuşu
   Bismillâhirrahmânirrahîm
   (1) Amme yetesâelûn(yetesâelûne) (2) anin nebeil azîm(azîmi) (3) ellezî hum fîhi muhtelifûn(muhtelifûne) (4) kellâ seya’lemûn(seya’lemûne) (5) summe kellâ seya’lemûn(seya’lemûne) (6) e lem nec’alil arda mihâdâ(mihâden) (7) vel cibâle evtâdâ(evtâden) (8) ve halaknâkum ezvâcâ(ezvâcen) (9) ve cealnâ nevmekum subâtâ(subâten) (10) ve cealnâl leyle libâsâ(libâsen) (11) ve cealnân nehâra meâşâ(meâşen) (12) ve beneynâ fevkakum seb’an şidâdâ(şidâden) (13) ve cealnâ sirâcen vehhâcâ(vehhâcen) (14) ve enzelnâ minel mu’sırâti mâen seccâcâ(seccâcen) (15) li nuhrice bihî habben ve nebâtâ(nebâten) (16) ve cennâtin elfâfâ(elfâfen) (17) inne yevmel faslı kâne mîkâtâ(mîkâten) (18) yevme yunfehu fîs sûri fe te’tûne efvâcâ(efvâcen) (19) ve futihatis semâu fe kânet ebvâbâ(ebvâben) (20) ve suyyiratil cibâlu fe kânet serâbâ(serâben) (21) inne cehenneme kânet mirsâdâ(mirsâden) (22) litâgîne meâbâ(meâben) (23) lâbisîne fîhâ ahkâbâ(ahkâben) (24) lâ yezûkûne fîhâ berden ve lâ şerâbâ(şerâben) (25) illâ hamîmen ve gassâkâ(gassâkan) (26) cezâen vifâkâ(vifâkan) (27) innehum kânû lâ yercûne hisâbâ(hisâben) (28) ve kezzebû bi âyâtinâ kizzâbâ(kizzâben) (29) ve kulle şey’in ahsaynâhu kitâbâ(kitâben) (30) fe zûkû fe len nezîdekum illâ azâbâ (azâben) (31) inne lil muttekîne mefâzâ (mefâzen) (32) hadâika ve a’nâbâ(a’nâben) (33) ve kevâibe etrâbâ(etrâben) (34) ve ke’sen dihâkâ(dihâkan) (35) lâ yesmeûne fîhâ lagven ve lâ kizzâbâ(kizzâben) (36) cezâen min rabbike atâen hisâbâ(hisâben) (37) rabbis semâvâti vel ardı ve mâ beynehumâr rahmâni lâ yemlikûne minhu hitâbâ(hitâben) (38) yevme yekûmur rûhu vel melâiketu saffâ(saffen), lâ yetekellemûne illâ men ezine lehur rahmânu ve kâle savâbâ(savâben) (39) zâlikel yevmul hakk(hakku), fe men şâettehaze ilâ rabbihi meâbâ(meâben) (40) innâ enzernâkum azâben karîbâ(karîben), yevme yenzurul mer’u mâ kaddemet yedâhu ve yekûlul kâfiru yâ leytenî kuntu turâbâ(turâben).

   —————–

   bu yöntem kolay ve etkilidir sakın yabana atmayın 🙂 Babanız sinirli geldiğinde..evde kavga çıkaracağını hissettiğinizde yada gelir gelmez çaktırmadan ” Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut ” en az 3 defa veya okuyabildiğiniz kadar okuyun.. çaktırmadan yüzüne doğru üfleyin.. Kuzu gibi olur inşallah.

   ——————

   Beğen

 30. Kolay gelsin Duakitabi..Allah razı olsun duamdasınız çünkü hayata bakısımın degısmesıne sebeb oldunuz..onceden de bılırdım okurdum dunya dua uzerine kurulmustur veya duanız olmazsa ne ehemmıyetınız kalır vs. ama hayatıma birtürlü ekleyememıstım duayı..şimdi en azından yol yordam ogrenmış oldum ve elımden geldıgınce uygulamaya calısıyorum..ınanın dunya gorusum degıstı..sebeblere takılıp kalmaktansa,dua edip tevekkül etmek en guzelıymıs..herkese tavsiye edıyorum sıtenızı, Rabbim razı olsun…bende bişey sormak istıyorum.. esma okuması yaparken her esmanın arkasına ya Allah veya celle celalüh eklemk gerekırmı yoksa sonunda bırkere demek kafi gelir mi?

  Beğen

 31. Merhaba kardeşim. rahatsız ediyorum fakat planetary hours tan hesaplama ile bakınca bu gece 02.13 ay saati başlar gösterirken yıldız saatleri adlı androit programa göre 02.13 de güneş saati başlıyor görünüyor. Bugüne kadar hep planetary hours sitesini kullandım ama sen akıllı telefon için bu programı önermissin fakat farklı gösteriyor. Ne yapalım öneririsin

  Beğen

  • Merhabalar efendim.. Neredeyse bu konu ile ilgili her yazının altındaki yorumlarda ve ilgili yazının bulunduğu yerde açıkladım.. Sanırım gözünüzden kaçmış 🙂 Şimdi bahsettiğiniz site gece 12 den sonra ertesi gününün saatlerini veriyor.. gece okuma yapacaksanız ve o siteden bakıyorsanız saatlere gece yarısından önce not almanız gerekiyor gece okuma yapacağınız saatleri… Ama telefondaki uygulamada buna gerek yok..

   Beğen

   • Gözümden cok fena kaçmış, ben hep o siteye göre yapıyorum gündüz gece tüm okumalarımı. Artık yıldız saatleri ni kullanıcam. Herkesin dedipi gibi çok çok teşekkür ederim, iyiki varsınız bizlere güzel yollarımıza ışık oldupunuz için. Rabbim başımızdan eksik etmesin sizi…

    Beğen

   • Merhaba kolay gelsin
    Verdiğiniz bilgler için sağolun
    Sayenizde bi çok şey öğreniyoruz
    Ben bişi sormak istiyorum
    Benim kardeşimde ve enişteme musak yapılmış
    Kız kardeşim çalıştığı için yapamaz
    Eniştem de kendi yapmaz
    Kardeşime de gelinimiz yaptırdığı için kendi çözmez zaten
    O niyetle ben yapabilirmiyim
    Hani
    İple düğüme felak nas okuyup
    Çözlülen uygulama
    Bide eğe yapabiliyorsanız
    Hangi saat ve günde yapmalıyım
    Lütfen yardımcı olursanız
    Sevinirim
    Çünkü erkek kardeşime anneme
    Baktırmıyor
    Gelin
    Annem diyaliz hast
    Ortada gibi
    Biz bakmaya çalişıyoama neticede el kapısı el oğlu
    Oğlu varken biz niye bakalım diyo erkek kardeşim karısı ne derse o
    Anayı gözü görmüyor
    Sadece eşini atsın demiyorumhaşa ama anamada sahip çıksın annem çok içerliyo bu duruma kardeşim de büyü oldu kesin çünkü önce böyle değildi sonra değişti enişteme ona keza kızkardeşim arası açılsın diyekaynaması yaptırmış
    Dedim gibi o niyetle ben okusam olurmu
    Şimdiden Allah. Razı olsun
    Eksik olmayın
    Herkesin parayla yaptığı şeyleri siz karşılık beklemeden yapıyosunuz
    Rabbim yardımcınız olsun sağolun

    Beğen

    • İmran hanım selamlar. Annenize acil şifalar dilerim.. aşağıdaki uygulamaları yapabilirsiniz..

     Aşağıdaki tertip uygulanmadan önce 100 defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlâs suresi okunur ve Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)’in ve Seyyid Abdülkadir Geylani Hazretleri’nin ruhuna bağışlanır.

     Önce niyet edilir. “Falancadan (baba ismi) olma falancadan (anne ismi) dogma falanca’nın (hastanın ismi) üzerindeki, damarlarındaki ve tüm azalarındaki büyülerin bozulması niyeti ile aşağıdaki dua, sure ve ayetler suya, tuza veya hastanın üzerine okunur ve üflenir. Hasta yakında değilse (dünyanın diğer ucunda daolsa) gıyabında da okunur

     * 121 defa Euzu Besmele
     * 41 defa Fatiha
     * 18 defa Ayetel Kursi
     * 21 defa Hüvallahüllezi duası
     * 15 defa Vedduha suresi
     * 15 defe Elemneşrahleke suresi
     * 15 defa İhlâs suresi
     * 41 defa Felak suresi
     * 41 defa Nas suresi
     * 100 defa La ilahe illallahü vahdehu la şerike lehu lehul mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala kulli şey in gadir
     * 3 defa Yasin
     * 33 defa La Havle vela guvvete illa billahil aliyyil azım
     * 21 defa Allahümme salli ala seyyidina ve nebiyyina Muhammed

     ——————

     Ayrıca bahsettiğiniz önceden düğüm atılan bir ipi felak ve nas okuyarak yapılan tertip de iş görür.. Bunu daha çok büyü yapılan kişinin okuması teshirli olacaktır.. ama gıyabında o kişinin ismini vererekte yapıyabilir..

     —————-
     Bir miktar tuz al ve bunun üzerine Bismillahirrahmanirrahıym ile beraber otuz dört defa ” Vedduha ” suresini ve sonra on yedi defa Ayetel kürsi ve yedi defada İhlas suresini oku ve sonra bu tuzu sihir yapılmış olan kimseye yedir. Her ne türlü sihir olursa olsun biiznillahi teala bozulur..

     Beğen

    • Merhaba öncelikle fotoğrafa. Ayetleri kürsiyi okumayı gelinim için sormadım zaten bana aşık olmasın
     zaten😀 oğluma olsun benide saysın öyle

     biş
     i duydum eşler arasında sevgi için sordum😂
     Bide sitede ki verdiğiniz cevap ip gibi alt alta dizilmiş pek anlayamadım
     Zahmet olmazsa tekrar yazma imkanınız olursa sevinirim
     Olmzsada canınız sağolsun
     Mercek bulur yada
     Yada yap boz gibi harfleri biarayA getirerek okumaya çalışırım😜😜😜😜😜tekrar teşekkürler birçok şeyden feda edip bize cevap yazıyorsunuz
     Hakkınızı helal edin valla ne diyim
     Sözün bittiği yer şu ortamda sizin gibi güzel insanların oldunu bilmek insana huzur veriyo sağolun kim yapar resmen özelinizden zamanınızdan düşüncelerinizden biglerinizden fedakarlık yapıyosunuz kardeş kardeşe bile yapmıyor valla
     İşiniz gücünüz rast gitsin allahım darda zorda koymasın

     Beğen

 32. Babamın kalbinde delik çıktı nasıl bir Esma tertibi yapabilirim? Açık günlerde Allah razı olsun sizden çok faydalı bir bloğunuz var sizin. Gibi insanlara çok ihtiyacımız var ne mutlu size

  Beğen

  • Nesli hanım selamlar.. Evvela babanıza Rabbimden acil şifalar vermesini diliyorum..

   Bu tür kalp ve kalp ile ilgili rahatsızlıklar için okunan esmaları ayrı ayrı okuyabileceğiniz gibi hastanın birleştirerekte okumasında fayda vardır.. Yani dikkat ettiyseniz hastanın okumasından bahsediyorum.. Duayı kabul edecek şifayı vericek olan Rabbim en iyisini o bilir ancak hastanın kendisininde okuması böyle durumlarda önemlidir..

   Ya Şafi , Ya Vahhab , Ya Nur , Ya Rezzak , Ya Cabbar c.c. şeklinde birlikte okuyabilirsiniz.. adetlere takılmayın hergün belirli bir adet belirleyin en az okadar çekin veya günden güne azar azar adetleri yükseltin.. Bu esmaları hasta okumazsa şayet siz bir suya veya ilaçlarına okuyup üfleyin ve hastaya içirin.. İlaçlarını kullanırken Mutlaka besmele çekip Yarabbi şifa senden Ya Şafi esmasını okuyup içsin..

   Hastanın kendisinin okuyacağı — ( kendisi okusa daha iyi olur – okumazsa sizde okuyabilirsiniz )

   Bismillahirrahmanirrahiym

   “Allahümme inni es’elüke’l -afiyete fi’d- dünya ve’l ahirati, Allahümme inni es’elüke’l-afve ve’l afiyete fi dini ve dünyaye ve ehli ve mali, Allahümmestur avrati ve amin rav’ati.Allahümmehfazni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimali ve min favki ve e’uzü bi-azamatike en uğtale min tahti.Allahümme ağnini bi!l-ilmi ve zeyyinni bi’l-hilmi ve kerrimni bi’t-takva ve cemmilni bi’l-afiyeti”.

   ———————–

   Hasta olana yakını tarafından okunacak bir dua;

   “Allahümme ezhibi’l-be’se, rabbennasi eşfi ve enet’ş-şafi la şifae illa şifaüke,şifaen la yuğadirü sekama”

   Anlamı:Allah’ım, ey insanların Rabbi bu hastanın ızdırabını dindir,onu şifaya kavuştur.senden başka şifa verici yokdur,öyle bir şifa verki,bir daha hastalık çekmesin.

   ————-

   Bu duaların zamanı saati adeti yoktur.. Siz başlarken yinede hayırlı bir saat seçin kendinize ve ozaman başlayın okumalarınıza.. Okumalarınız yaparken hastanın iyileştiğini ihtiyacı olan şifanın kendisine verildiğini yavaş yavaş toparlandığını ve düzeldiğini düşünmesi pozitif olması gerekmektedir.

   Beğen

 33. Merhaba,

  Bir şey sormak istiyorum 24 kasım tarihinden beri ya cami ya vedud esmasını açık günlerde Jüpiter ve güneş saatlerinde 1000 defa çekiyorum,Ay saatinde de ya musavvir.lakin eski erkek arkadaşım tarafından herhangi bir kıpırdanma olmadı.Yukarıda bir arkadaşa 1 hafta içinde bir şey olmazsa tekrardan konuşalım demişsiniz.Esmalarla ilgili olarak insanların beyninde duygularına bir uyarı gönderildiğini biliyorum.Aslında çekerken de duam kabul olmayacak gibi bir ruh haline de bürünmüyorum.Ama bazı zamanlarda daha ne yapabilirim ki diyorum.Erkek arkadaşım beni seviyor bunu biliyorum ve o yüzden bu kadar çaba sarfediyorum.Ayrıca fetih suresi,vakıa suresi ve rahman surelerini her gün okuyorum.
  Esmaları çekmeden önce estağfirullah ve salavat çekip,esma okumam bittikten sonra tekrar niyetimi söyleyip salavat çekip amin ile mühürlüyorum.
  Bana önerebileceğiniz başka dualar var mıdır?Ya da doğru uygulamalar mı yapıyorum?

  Beğen

 34. Merhaba ,

  24 kasım tarihinden itibaren açık günlerde Jüpiter ve güneş saatinde ya cami ya vedud esmasını eski sevgilimle tekrardan barışmak için çekiyorum.Beni sevdiğini biliyorum o yüzden de devam ediyorum.Bunun haricinde ya musavvir esmasını ay saatinde çekiyorum.Ayrıca rahman suresi,vakıa suresi ve fetih surelerini de her gün okuyorum.Esmaların insanların duygularında bir etkileşim yarattığını biliyorum.Yukarıda bir arkadaşa 1 hafta içinde bir kıpırdama olmazsa tekrardan konuşalım demişsiniz.Ben 10 gündür çekiyorum ama erkek arkadaşım tarafından bir geri dönüş vs olmadı.Gerçi 10 günlük süreç belki de kısadır.Herkeste duanın kabul olma süresi farklıdır.Bu esmaları çekmeye başlamadan estağfirullah 3 salavat çekip duamı ediorum ve esmaları okuyorum ,okuma bittikten sonra da salavat getirip amin diyip mühürlüyorum.Bir de çalıştığım için bu esmaları işyerinde abdestsiz olarak yapıyorum.Resmine bakıp okuma yapıyorum.Bu tertip dışında yapabileceğim bir şey var mı?Esmların insanların duygularına geçmesi ne kadar süre alıyor?Bu ay rebiülevvel ayı,sevgili peygamberimizi Hz.Muhammed (sav) doğduğu ay.Bu ayda okunabilecek güzel dilek dualarınızı da verirseniz çok mutlu olurum.Konu ile ilgili bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.

  Beğen

  • Hülya hanım etkiler okuyan kişiden kişiye veya okuduğunuz kişiden kişiye tabiki değişir.. Herkesin kaderi, imtihanı vs. bir olmadığı gibi bu tür uygulamalara karşı direnci farklıdır.. Bir süre daha devam edin.. Bir değişiklik olmazsa.. adetleri artırın.. misal 400 adet çekiyorsanız bin adete çıkarın daha sonra yine bir işaret olmazsa üç bin ve üzerine çıkarırsınız.. Okuma yaptığınız jüpiter , güneş ve venüs saatlerinin hayır şer durumlarını tablodan bakınız.. https://duakitabi.wordpress.com/gunlerin-ve-saatlerin-hayir-ser-durumlari/ jüpiter genelde hayırlı saatlerdir güneş saatlerindede pek şer saat yoktur ama salı ve cumartesi günü içinde olan bir kaç saat şerlidir .. venüs saatinede bakın hayırlı olan saatlerinde okumalarınızı yapın.. aynı şey ay saati içinde geçerlidir.. her ay saati aynı değildir..

   Rabiyyülevvel ayı ile ilgili inşallah bir paylaşım yapıcam.. henüz vakit bulup hazırlayamamadım.

   Beğen

 35. Hocam Hayırlı Akşamlar.. 15 aylık bir bebeğim var. Besin alerjisi rahatsızlığı var ve çok kısıtlı besleniyor. 13 aydır yavrum da hala emzirdiğim için onunla birlikte ben de diyetteyiz. Kısıtlı da olsa şükürler olsun kabak,brokoli,karnabahar,havuç ve pirinç ve günde 1 yemek kaşığı kuzu eti meyve olarak da ayva ve armut yiyebiliyor. Bunların dışında ekmek dahil hiçbir şey tüketemiyor. Sizden birkaç hususta istirhamım olacak..
  – İlki yavrumun şifası için ne okumamı önerirsiniz. Utanarak belirtiyorum maalesef Arapça okumayı bilmiyorum.
  -İkincisi anne sütü artırımı için okunabilecek terkipler var mıdır?
  – Sihir/büyü tespiti hususunda Rahman suresi ve cin suresiyle yapılan terkibi uygulamıştım. Size ilgili sayfada da belirttiğim gibi gözlerim açamaz,elimi kolumu kaldıramaz olmuştum ve sanki göğsümün üzerine biri oturmuş hissi yaşamıştım. İptali için belirttiğiniz yönetimi hala uygulayamadım.Netleştirmek istediğim husus ancak latince harflerden kuran ayetlerini okuyabiliyorum. Bu şekilde okusam sonuç alır mıyım? Yanlış bir harf okunuşu ya da hatalı bir vurgu sonucu etkiler mi? Ya da sesli dinleyip ben takip etsem istenen sonuç alınabilir mi?
  -Hepsinden öte böyle bir durumun varlığı yavrumun sağlık sorununu yaratmış olabilir mi? Bazen tavana,perdelere bakıp korkup ağlıyor..

  Hakkınızı helal ediniz hayli uzun yazdım.

  Beğen

 36. Iyı günler hocam benim kızım çok huysuz 9 yasında eşimden ayrıldığım için düşman oldu bana beni insanların yanında rezil edıyor aşağılıyor ne yapsam sevmıyor babası sorumsuz hıc ilgilenmedıgı halde onu daha çok önemsıyor hergun aglatıyor benı yardımcı olurmusunuz kızım duzelsın dıye ne okuyabilirim şimdiden Allah razı olsun

  Beğen

 37. Selamlar,
  Blogunuzu yeni kesfediyorum, ne guzel birsey ki insanlara dualarla şifa yolunu gosteriyorsunuz. Allah razi olsun, Allah bizlere hayirli dualar edebilmeyi nasip eylesin InşAllah.
  Gezegen saatleriyle ilgili yazinizi okudum. Bu saatlere dikkat ederek okumaya calisacagim dualari ancak anlayamadigim bi nokta var.
  Pazartesi gecesi derken miladiye gore pazartesi aksami mi oluyor? Yani hicriye gore pazar gunu aksam ezanindan sonra pazartesi aksami olarak mi bahsediyorsunuz yoksa miladi olarak saat gece 24e kadar olan zamandan mi bahsediyorsunuz?
  Pazartesi gecesi icin pazar aksamindan sonra diye belirtmissiniz ama ben kesin sizden duymak isterim. 🙂

  Sevgiler…

  Beğen

  • Öncelikle Rabbim oğlunuza acil şifa sizede güç kuvvet versin.. Rabbim dualarınızı kabul edip yüzünüzü güldürsün inşallah..

   Sevda hanım bu aşağıda yazdığım ayetleri hergün nezaman müsaitseniz ozaman çocuğu karşınıza alın okuyun üfleyin.. gözünüz korkmasın bir çoğu bilindik muhtemelen ezberinizde olan sureler.. en fazla 10 dk. nızı almaz hepsini okumak.. bu okumaları yaptıktan sonra çocuğa üfleyin.. hatta her okuduğunuz sureden sonrada üfleyin çocuğa.. Aynı okumaları suyuna yemeğine vs. de yapın .. Peygamber efendimizin bu gibi durumlarda okunmasını tavsiye ettiği ayetlerdir bunlar.. Şifa Allahtan..

   Fatiha-ı Şerife
   1-Bismillahirrahmanirrahim 2-El hamdü lillahi Rabb’il âlemin 3-Er rahmanir rahiym
   4-Maliki yevmid din 5-İyyake na’büdü ve iyyake nesteiyn 6-İhdinas siratal müstekiym
   7-Siratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin
   ———–
   Bismillahirrahmanirrahim
   1- Elif lam mim
   2- Zalikel kitabü la raybe fih, hüdel lil müttekiyn
   3- Ellezine yü’minune bil ğaybi ve yükiymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
   4- Velelzine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil ahirati hüm yukinun

   ————-
   Bismillahirrahmanirrahim
   163- Ve ilahüküm ilahüv vahid, la ilahe illa hüver rahmanür rahiym

   ———–
   Bismillahirrahmanirrahim
   255- Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum, la te’huzühu sinetüv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih, ya’lemü ma beyne eydihim ve ma halfehüm, ve al yühiytune bi şey’im min ilmihi illa bi ma şa’, vesia kürsiyyühüs semavati vel ard, ve la yeudühu hifzuhüma, ve hüvel aliyyül aziym

   ———
   Bismillahirrahmanirrahim
   284- Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard, ve in tübdu ma fi enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah, fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa’, vallahü ala külli şey’in kadir
   ——
   Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadim mir rusülih, ve kalu semi’na ve eta’na ğufraneke rabbena ve ileykel masiyr
   ——-
   La yükellifüllahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena la tüahizna in nesina ev ahta’na, rabbena ve la tahmil aleyna isran kema hameltehu alellezine min kablina, rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih, va’fü anna, vağfir lena, verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirin

   ——–
   Bismillahirrahmanirrahim
   Şehidellahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ülül ilmi kaimem bil kist, la ilahe illa hüvel azizül hakim

   ———

   Bismillahirrahmanirrahim
   İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin

   ———–

   Bismillahirrahmanirrahim
   Ve mey yed’u meallahi ilahen ahara la bürhane lehu bihi fe innema hisabühu inde rabbih innehu la yüflihul kafirun

   ———
   Bismillahirrahmanirrahim
   Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahibeten ve la veleden.

   ——–

   Bismillahirrahmanirrahim
   1-Vessaffati saffa 2-Fezzacirati zecra 3-Fettaliyati zikra 4- İnne ilaheküm le vahid 5- Rabbüs semavati vel erdi ve ma beynehüma ve rabbül meşarik 6- İnna zeyyennes semaed dünya bi zinetinil kevakib 7- Ve hifzam min külli şeytanim marid 8- La yessemmeune ilel meleil a’la ve yukzefune min külli canib 9- Dühurav ve lehüm azabüv vasib 10- İlla men hatfel hatfete fe etbeahu şihabün sakib

   ——
   Bismillahirrahmanirrahim
   22-Huvallahulleziy la ilahe illa huve ‘alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahiymu.
   23- Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul mu’minul muheyminul ‘aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi ‘amma yuşrikune.
   24- Huvallahul halikul bariyulmusavviru lehum’esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel’ardi. Ve huvel’aziyzulhakiymu.

   ———
   Bismillahirrahmanirrahim
   1- Kul hüvallahü ehad
   2- Allahüs samed
   3- Lem yelid ve lem yuled
   4- Ve lem yekün lehu küfüven ehad

   ———
   Bismillahirrahmanirrahim
   1- Kul e’uzü birabbilfelak 2- Minşerri ma halak 3- Ve min şerri ğasikin iza vekab 4- Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad 5- Ve min şerri hasidin iza hased

   Bismillahirrahmanirrahim
   1-Kul e’uzü birabbinnas 2- Melikinnas 3- İlahinnas 4- Min şerrilvesvasil hannas 5- Elleziy yüvesvisü fiysudurinnas 6- Minel cinnetivennas

   ———-

   7 defada bu duayı okuyacaksınız.. Es’elullahe-l-azim Rabbel- Arş-il azim en yeşfike …

   Sonra ne yedirip içiriyorsanız hepsine yedirirken ya şafi diyerek yedirin içirin..
   ———-

   Beğen

 38. Merhaba benim bi ricam olucak sihir iptali için verdiğiniz uygulamayı yapıcam
  Gıyaben okucan daha önce bahsetmiştim size verdiğiniz dualar okurken herseferinde besmele çekmeliyiz mesele 15 defa nas okurken yada başlarken bi defa yeterlimi bide
  Gıyaben okucam için resimle okuma yapmalımıyım yada o niyetle okumam kafimi bu gün başlıcam eğer mümkünse lütfen bi cevap verme imkanınız varsa
  Yazarsanız sevinirim
  Şimdiden Allah razı olsun
  Tuzla ve su ile yapılan okuma larda yedirin içirme imkanı olmadığı için
  Onunla ilgili ne önerirsiniz

  Beğen

 39. Hayırlı sabahlar kardeşim ben eşim için hangi duayı okuyabilirim acaba kendinin birçok kötü huyu var yalan özgürlüğüne çok düşkün flört etmeyi çok seviyor kadınlarla yaş farketmiyor sohbet etmeyi cok seviyor bu normal sohbetten çok farklı onun bu ttutumu yüzünden peşinde çok kadınlar var bu yüzden çok tartısıyoruz ben kötü birşey yapmıyorum seni seviyorum diyor ama öyle davranmiyor benden gizli spor salonuna yazıldı amacı belli bunları engellemek için ne okuyabilirim gerçekten çok zor günler geciriyorum

  Beğen

  • Ya Cami , Ya Bedi , Ya Kaviyy c.c. esmalarını elinizle başınınızı tutarak bolca okuyun… Bu esmanın adeti yoktur.. ama en az yüz defa çekebilirsiniz.

   Ardından şu duayı okuyunuz.. Bu uygulamayı günlük enaz bir defa yapın.. yapabiliyorsanız daha fazla yapın. belirli bir saati yoktur..

   Bismillahirrahmanirrahim “Ve yeşfi suduura kavmin mu’minin” “Ve şifaun lima fissudur” “Fihi şifaun linnas””Ve nunezzilu minel kurani ma huve şifaun rahmetun” “Ve iza maridtu fehuve yeşfin””kul huve lillezine amenu huden ve şifa”

   Bu uygulamayı yaparken mutlaka saçlarınızın o an Allahın isimleri ve hikmeti ile güçlendiğini sıklaştığını ve uzadığını düşünün… Sonuçta o saçları yaratan Rabbim yine ona edilen dua ve izni ile fevkalade güçlendiredebilir.. ve bu uygulamadan çok fayda gören insanlar var bilginiz olsun.. inanarak ve samimi bir şekilde yaptığınızda mutlaka sonuç alacaksınız Allahın izni ile.. En az 21 gün düzenli devam edin bu uygulamaya.. Daha sonra bırakın demiyorum yanlış anlamayın.. istediğiniz kadar devam edebilirsiniz aldığınız neticeye göre buna siz karar verirsiniz..

   Beğen

 40. S.A
  Sitenizi daha yeni gördüm ve gercekten cok etkilendim.esim ve iki cocugumla mutluyum cok şükür. TEk sorun borclarimiz.evimizin odemeleri vs ben ilgileniyorum esim uzulmesin diye kendisine su kadar borcumuz var diyemiyorum cunku beni suclayacak ve bana guveni kalmayacak diye korkuyorum.cevremde kendimi ifade edebilecegim kimsem yok derdimi anlatamiyorum her sabah uyandigimda omuzlarimdaki bu yuk bana cok agir geliyor.eve giren bir para var ama kredi kartlari krediler derken toparlanmiyor.duaciyim birgun rizkimin gelecegine inaniyorum bircok zikirler dualari gunluk yapıyorum. Ama cok yoruldum her duayi okuyauim derken neyi ne kadar dogru yanlis yapiyorum bilmiyorum.hatalarim cok esime bu dunyada tek yalanim bu ama kendisine bunu soyluyemiyorum.bana bu konuda onerebileceginiz daha etkili dualar varmi.

  Beğen

  • Elif hanım Aleyküm Selam..

   Konuyu güzel izah etmişsiniz.. ve farkında olarak belki farkında olmadan aslında dualarınızın önündeki küçük engeli söylemişsiniz.. Şimdi dualarımız bizim kuşlarımız gibi düşünün.. şimdi siz bu kuşun ayağına notunuzu yazdınız uçuracaksınız ki yerine mesajı götürsün.. ama bazen biz kuşu kafesten çıkarıp havaya salmak yerine.. kafesi ile birlikte bırakıyoruz boşluğa.. haliyle kuş kafesle birlikte ayağımızın dibine düşüyor.. Şimdi bana kızmayın ama sizin dualarınızın önündeki engel bunu ne pahasına olursa olsun eşiniz ile paylaşmamak.. İnanın neyin daha iyi neyin daha kötü olabileceğini bizler bilemeyiz.. bizim sonu kötü olur diye düşünüp günaha girdiğimiz veya ertelediğimiz bir çok şey daha sonra daha kötü sonuçlar doğuruyor..
   Şimdi şöyle düşünelim eşinize yalan söylemenizi yada her ne sebepten olursa olsun.. veya bir şey gizlemenize en çok kim sevinir veya sizi bu konuda destekler.. iblis.. iblis sizin dualarınızın kabul olmasını istermi istemez.. yada size bir fayda olsun istermi istemez.. böylece size bu durumu çok daha kötü göstererek Allahın kesinlikle men ettiği ve eşler arasında olmaması gereken bir hatayı yapmaya zorluyor.. ve bunuda çok masum göstererek yaptırıyor size.. huzur bozulmasın , eşinizin keyif kaçmasın güven bozulmasın vs. gibi maskeler altında yaptırıyor..

   O yüzden size nacizane kardeş tavsiyesi… Durumunuzu Rabbinize çok samimi bir şekilde dile getirin… oturun seccadenize.. başlayın anlatmaya.. Rabbim durum bu … ben bir hata yaptım ve bu hata hatayı doğuruyor.. gördümki zaten bir ilerlemede kaydedemiyorum.. sana senin huzurunda bu hatamdan dolayı af diliyorum ve beni selamete çıkarmanı eşimle aramdan iblisin tercümanlığını kaldırmanı mani olmanı diliyorum.. diyip tövbenizi edin..

   Daha sonra uygun bir an yakalayıp uygun bir lisanla eşinize yavaş yavaş alıştırarak anlatın mevzuları… anlatırken de mümkünse tüm şirinliğinizi falan kullanın 🙂 Çünkü biraz tatsızlık çıkabilir bu çok normal .. sonra daha büyük sorunlar çıkmasından iyidir.. zararın neresinden dönerseniz kardır.. Eşinize söylemeden önce .. Bir kaç defa okuyabildiğiniz kadar ” Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut ” 🙂 diye dua edin.. fazla coşmasın :p Mümkün olduğu kadar alttan alın lütfen bunu neden söylediğinizin amacını unutmayın sakın.. kaş yaparken göz çıkarmayalım..

   Daha sonra eşinizle bu konuyu detaylıca görüşüp çözüm yollarını birlikte arayın.. Ve daha sonra ettiğiniz duaların tek tek nasıl çözüldüğünü nasıl güzel gelişmelerin olacağına ve rızkınızın nasıl bollaşıp Rabbimin sizi bu borçlardan nasıl kurtaracağına şahit olmak için sükunetle dualarınızı edip beklemeye geçin… 3 gün yapıp olmadı sakın ama sakın demeyin.. bu hale 3 günde gelmediniz biliyorsunuz… o yüzden 3 günde temizlenmesinide beklemeyin.. Ha Allahın işi bu 🙂 Bakarsınız o dakika çözer bellimi olur.. İllaki bir kapı açacaktır…

   Bakın aşağıda bir kaç tertip vericem bunları verilen saatlerde okumaya çalışın.. çok etkilidir..

   Ya Zettavli, Ya Rezzak , Ya Fettah , Ya Vehhab, Ya Kerim, Ya Gani, Ya Kavi. bu esmaları birlikte okuyacaksınız tek cümle gibi.. okuyabildiğiniz kadar okuyun bunun adeti vs. yok.. jüpiter veya güneş saatlerini tercih edin bu esmaları zikrederken..
   ———
   Allahümme inni euzü bike minelhemmi ve hazeni ve euzü bike minel aczi vel keseli ve euzü bike minelcübni velbuhli ve euzü bike min galebet”d – deyni ve kahrirricali.

   bu duada öyle adeti saati vs. yok ama mümkün olduğu kadar jüpiter ve güneş saatlerinde okumaya çalışın.. ve okuma adetiniz size kalmış .. ister 7 ister 21 ister 40 ister 100 defa..

   ————

   Kimin bir ihtiyacı veya bir dileği olup ona ulaşmaya bir sebep bulamazsa, 170 adet Ayetel kürsiyi okuduktan sonra 3000 defa Ya Kafi Ya Gani Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını okursa dileğine ulaşır ve Allah Teala hazretleri okuyanı zengin yapar.. Arzu ettiği sebep kapıları açılır..

   bu uygulamayı 1 defada yapabilirsiniz.. haftada bir de veya ayda bir defada … size kalmış.. uzun okuma saati olduğu için .. hayırlı bir saatte başlamanız kafi bu uygulama içni.. yine başlamak için jüpiter veya güneş saatlerini tercih edebilirsiniz..

   ————

   Ve en önemlisi.. Vakia suresi… bu sureyi günde en az 1 defa mutlaka okuyun… hatta okuyabilirseniz 3 vakia 1 fetih suresini okuyun.. bu uygulamada kısa sürede size özellikle maddi olarak çok güzel kapılar açacak ve bolluk yapacaktır..

   ——–

   Birde jüpiter saatinde .. 114 ad. Ya Cami Ya Rezzak c.c. birlikte okunuyor.. bunuda ihmal etmeyin.. mıknatıs gibi rızkınızı size çeker..

   ——–

   Zaten ilgili linkten rızık için olan esmalar var blogta .. onlarada göz atarsınız..

   Emin olun .. halis bir niyet ile bu şekilde yeniden başlarsanız dualarınıza çok güzel sonuçlar alırsınız…

   Beğen

 41. merhabalar kardeşim. daha önce de yorum yazarak soru sormuştum size, Hatta yoruma cevap geldiğinde baha haber ver seçeneğini de işaretlemiştim…. eğer yanıt verdiyseniz sizden ricam linki paylaşmanız. yok eğer ulaşmadı ise rica ediyorum soruma yanıt verir misiniz? ….. soru içeriğini biraz değiştirdim bu arada. çok mutlu olduğum bir birlikteliğim var, sevdiceğim Almanya’da… ben de İstanbul’dayım…. Onu seviyorum ve hayırlısıyla evlenmek niyetindeyim. Sevgisinden hiç kuşkum yok. onun ilgisinin azaldığı hissine kaplıyorum bazen. Tanışalı 4 ay oldu. artık beni ailesiyle tanıştırmasını ve evlilik teklif etmesini bekliyorum. Ya Cami ya Vedud esması sanki hep arası kötü eşleri kişileri birleştirmek için zikrediliyor gibi geldi. Bana öneriniz nedir? Sevdiğimle birleşmek ve Almanya’ya yerleşmek için hangi esmaları zikretmeliyim. çok teşekkürler şimdiden. DERYA

  Beğen

  • Evlilik fikrini düşünsün ve bu konuda ilerleme kaydedin niyeti ile.. aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz..

   Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 adet okunması gerekiyor. Aşağıda verilen bu duayı okuduktan sonra 3500 ad. Ya SEMİU Esmasını okuyacaksınız.

   ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB.

   Beğen

  • Derya hanım.. günlerin miladisi hicrisi falan olmaz.. örneğin cuma cumadır.. hicri takvimdede cumadır.. miladi takvimdede cumadır… değişen şey sadece hicri takvime görer yapılan bu tür okumalarda… pazar gecesi demek cumartesi günü akşam ezanından sonra başlayan gece… perşembe gecesi dediğimizde de çarşamba günü akşam ezanından sonra perşembe gecesi başlar… tabi hayırlı ve şerli saatlere bakın.. iyi olur..

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s